0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 09 Haziran 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye radyosu 19 sene boyunca canlı yayınlarını sürdürmektedir. Radyo programı Rotasız Kapan aracılığıyla hem ulusal hem de yerel bir şekilde radyolar üzerinde kaliteli programlar sunmaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi arabesk müziklerin bir arada olduğu ve en özel sanatçıların seslerinden dinleyeceğini çok güzel parçaları devamlı olarak yayınlamaktadır. Bu üslubu sayesinde Türkiye üzerinde birçok kitlenin beğenisini kazanma hedefinde yürümektedir. Gerçek anlamda başarılı olunabilecek bir tarzı bulunuyor. Türkiye bir dönem arabesk müzik ile büyümüş ve gün geçtikçe hala tazeliğini koruyan bir edası vardır. Bu radyo sayesinde yolculuk yaparken, ev içerisinde temizliğiniz de, iş sırasında herkesin rahatlıkla dinleyeceği mükemmel bir radyo programıdır. Damardan girmek ve bu şekilde devam etmek isteyenlerin radyosudur.

Radyo Arabesk Türkiye FM sayesinde kulaklarınızın pası silinecek ve eski günlerdeki güzellikleri hatırlayacaksınız. Geçmişten gelen güzel bir atmosferi daima hayatınız boyunca yaşamak için radyoyu tercih etmelisiniz. Bu radyonun frekans olarak Fm yoktur. Radyoyu dinlemek için kesinlikle online siteyi kullanmalısınız. Dilediğiniz tüm arabesk parçaları en güzel şekilde burada bulacaksınız. Ayrıca online site üzerinden sürekli olarak yorum atan, mesaj gönderen birçok dinleyicisi vardır. Zaman içerisinde hızla büyümeyi hedefleyen radyo arabesk severlerin dünyasına, en derin yerlere girmeye hazırlanmaktadır. Ayrıca sadece Türkiye değil online üzerinden olduğu için başka ülkelerde gurbetçi vatandaş adına hazırlanan muhteşem bir programdır. Her geçen gün büyüyen ve sürekli yenilenen özellikleri ile damardan girmektedir.

Arabesk Türkiye radyosu ülke için tam bir gerçektir. Bir gençliğin gözü bu şarkılar ile açıldığından dolayı büyük yeri vardır. Ayrıca yeni nesilde severek dinlediği bu radyoda geçmişten gelen güzel ve hafif buruk esintileri iç dünyasında yaşamaktadır. Arabesk hayranları için vazgeçilmez bir radyo olacak ve devamlı olarak hızlı bir şekilde büyümeye devam edecektir.

~ Reklamlar ~Arabesk Türkiye CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Arabesk Türkiye Favori Radyom OlsunArabesk Türkiye Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Arabesk Türkiye Dinle

Frekans Bilgileri
Türkiye’nin Arabesk radyosunu şuan için sadece online dinleyebilirsiniz. Radyo Arabesk Türkiye frekans başvurusunda bulunmuş olup, en kısa zamanda sayfamızda da güncel frekansı yayınlanacaktır.

İletişim Bilgileri
Adres: Amasyalılar caddesi No:2 D:2 – ESENYURT / iSTANBUL
Telefon: 0212 596 54 22
Mail: ozlemmedya@gmail.com
İstek ve mesajlarınız için Arabesk yaz boşluk bırak 3929 ‘a mesajını gönder.

2.028 Dinlenme


Ferhat