0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 22 Temmuz 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Yöresel
 
 

Avrasya Türk

Yöresel müzikler ve Türk Halk müziği dinlemek isteyenler için özel bir yayın akışına sahip bir radyo olan Avrasya Türk, gün boyunca en önemli türkülerin yanı sıra çeşitli halk müzikleri ve yöresel müziklere de yer vermektedir. FM bandı 107.1 Mhz frekansı üzerinden yayınını sürdüren radyo, türkü ve halk müziği tutkunları için birebir bir müzik yayın akışına sahip. İlaveten canlı yayınlarında ağıtlar, deyişler, bozlaklar ve halaylar kısaca Türk halk müziğimize ait her şey Avrasya Türk’te bulabilirsiniz. Radyo Avrasya Türk dinleyicisine sadece müzik ile sınırlı kalmayıp çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de destek veren bir radyodur.

Yayın akışı boyunca her telden türküleri dinleyebilmenizin mümkün olduğu bu radyoda ayrıca sabah kuşağında günün önemli başlıkları ve gelişmeleri, haber programları ile ele alınmaktadır. Bu doğrultuda Radyo Avrasya Türk tarafsız ve doğru bir habercilik anlayışı ile dinleyicilerine en doğru ve en önemli başlıkları günün belirli saatlerinde ve sabah kuşağında duyurmaktadır. Radyo tüm bunlarla sınırlı kalmayıp şiir programları ile de en güzel halk, yöresel şiirlerini dinlemenize olanak sağlıyor. Kültür müziklerinin tamamen ön plana çıkarıldığı yayın akışı boyunca, bu doğrultuda pek çok yöresel programları da dinleyebileceksiniz. Tüm bunların yanında ek olarak günün çeşitli saatlerinde dinleyicilerinde aktif olarak dahil olabilecekleri pek çok konuda özel sohbet programları gün boyunca Radyo Avrasya Türk FM’de bulabilmeniz mümkün.

Avrasya Türk dinleyicilerinin de isteklerini dikkate alıyor ve müzik akışını da bu yönde belirliyor. Siz de isteklerinizle dahil olabileceğiniz özel müzik istek programları ile dilediğiniz türküyü, şarkıyı isteyebilir ve dinleyebilirsiniz. Türkü ve Halk müziği seven herkes için tamamen kaliteli bir içeriğe sahip olan Radyo Avrasya Türk sayesinde hem halk müziğinin en güzel örneklerini dinlemiş olursunuz hem de gündemi güncel ve etkin bir şekilde takip etme şansı elde edersiniz.

~ Reklamlar ~Radyo Avrasya Türk CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Avrasya Türk Favori Radyom OlsunAvrasya Türk Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Avrasya Türk Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Avrasya Türk FM 107.1 frekansı ile yayınlarını sürdürmektedir.

İletişim Bilgileri
Adres : Akdeniz Cad. No:29 Anıttepe / Ankara
Telefon : +90 312 5822120-21
Fax: +90 312 5822125
E-posta : bilgi@avrasyaturk.com.tr

3.484 Dinlenme


Ferhat