8
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 31 Mayıs 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Can FM

Can Fm 89.5 İstanbul frekansı ile bölgede arabesk ağırlıklı programlarıyla yayın yapan sevilen bir müzik istasyonudur. Yayınlarında daha önce hiç duymadığınız arabesk müziklerini can fm dinlerken işitmeniz mümkündür. “Can Fm’i dinlemek yetmez aşılamak gerekir” yayın sloganıyla çıktıkları bu yola yayınlarının kalitesini yükselterek rakiplerinin ilerisinde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Yaklaşık 22 yıldır yayın hayatında bulunan Can Fm birinden deneyimli ve kabiliyetli dinleyicinin isteklerine anında yanıt verebilen kadrosuyla kendi bünyesinde bir aile ortamı oluşturmuştur. İstanbul Arnavutköy’deki stüdyolarından karasal yayınıyla bölgesel çapta canlı yayınlarını sürdürseler de internet sayesinde de dünyanın her yerinden rahatlıkla online dinlenebilmektedir. Radyo dinleyici kitlesi özellikle son zamanlarda gelişen ve kalabalıklaşan fabrikalarda çalışan personellerin örneğin tekstil işçilerinin çalışırken severek dinlediği arabesk radyoları arasındadır. Gelişen teknolojiyi de bir yandan takip ederek gerek sosyal medya gerekse internet ortamından Türkiye ve yurt dışında canlı yayınlarımızı online dinleyebilir bulunduğunuz sayfa üzerindeki playerlarımız ile rahatlıkla beğenip takip edebilirsiniz.

Can Fm’in tarafsız yayıncılık ilkeleri arasında ve her kesime hitap edebilen müzik kanalları arasında yer almaktadır. Can Fm sizin sesiniz sizin yüreğinizin aynasıdır.

~ Reklamlar ~Can FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Can FM Favori Radyom OlsunCan FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Can FM Dinle Online

Frekans Bilgileri
Can Fm 89.5 frekansı ile İstanbul ve çevresine yüksek ses kalitesiyle yayın yapmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres : Merkez Mahallesi Fatih Caddesi Fecir Sokak Balcı İş Merkezi No :1 Kat, Daire :19
Arnavutköy İstanbul
Reklam Rezarvasyon : (0212) 597 99 90
Canlı Yayın Numara : (0212) 597 43 33

29.173 Dinlenme


Ferhat