0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 08 Şubat 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Yerel
 
 

Can Radyo Kayseri

Kayseri ilimizin en meşhur hareketli radyosu Can Radyo Kayseri‘de 101.0 FM frekansından canlı yayınlarına devam etmektedir. Genç yaşta diyebileceğimiz bu frekans 2011 senesinde Kayseri ve çevresine seslenmeye başlamıştır. Yayın formatında yöresel müziklere bolca yer veren istasyon, can radyo dinleyicisine çok sık hareketli parçalar ve oyun havaları oynatarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Radyonun sloganı “Türkiye’yi oynatmaya geldik!” olup hareketli yöresel oyun havaları ile Kayseri halkını coşturmayı başarabilmiştir. Can Radyo dinlenme oranlarıyla yeni rekorlar kırmaya devam etmektedir. Can Radyo ‘yu sitemiz http://fmradyodinle.com üzerinden dinleyebileceğiniz gibi, RTÜK normlarına uygun biçimde hazırlanan yeni web-sayfaları üzerinden çok yakın zamanda takip edebileceksiniz. Türkiye’yi oynatmaya geldik! Herkes burada sen neredesin?

~ Reklamlar ~Can Radyo CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Can Radyo Kayseri Favori Radyom OlsunCan Radyo Kayseri Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Can Radyo Dinle

Can Radyo Kayseri dinleyicisine radyo hakkında yayınlanmış daha fazla bilgi tespit edemedik. Radyonun yenilenen sitesinin tamamlanmasının ardından; Can Radyo ‘ya ait yayın akışı ve programları sitemize ilave edilip sayfamız güncellenecektir.

Can Radyo Kayseri Frekans

Frekans Bilgileri
Can Radyo dinlemek için Kayseri 101.0 frekansı ve web sitemiz üzerinden online dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Can Radyo adresi: Camikebir Mah. Ulu Sok. No:4 Taşhan K:10 Melikgazi/Kayseri
Telefon/Reklam – Fax: 0 352 221 21 85 – 231 55 73
E-posta adresi: info@canradyo.net
İstekleriniz ve mesajlarınız için; CAN yaz bir boşluk bırak 3969 ‘a gönder.

5.028 Dinlenme


Ferhat