0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 28 Temmuz 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Haber
 
 

Cnn Türk Radyo

Gündemi takip etmek isteyen haber tutkunu dinleyiciler için CNN Türk Radyo ideal bir yayın akışına sahiptir. Gün boyunca düzenlediği yayın akışı doğrultusunda, sık sık güncel gelişmeleri ele alan haber programları ile dinleyicilerinin gündemi aktif bir şekilde takip etmelerini sağlar. Bunun yanında gündeme dair çeşitli analizlerine yapıldığı programlar da mevcuttur. Yayın boyunca güncel haberlerin ele alınması ile birlikte ekonomi ve spora dair önemli gelişmeleri de dinleyebilme imkânına sahipsiniz.

Özellikle yayın akışı boyunca ekonomiye dair çeşitli özel programların sunulması ile dinleyiciler ekonomi gelişimi hakkında güncel bir şekilde bilgi sahibi olabiliyorlar. Bu nedenle CNN Türk Radyo hem gündemi takip etmek isteyen dinleyiciler, hem de ekonomi ile ilgilenenler için en kaliteli yayın yapan radyolardan birisi haline gelmiştir. Doğan Medya Grubu ile Time Warner ortak kuruluşu olan CNN Türk Radyo, 24 saat boyunca haberler, ekonomi ve çeşitli özel bilgilendirme programları ile dinleyicisine ulaşmaktadır. 22 Kasım 2001’de yayın hayatına başlayan radyo, 92.5 frekansından FM bandı üzerinden karasal olarak dinlenebilme imkanına sahiptir.

Radyo’yu dinlemek için bir diğer yöntemler de uydu aracılığı ile TURKSAT uydusu üzerinden CNN Türk Radyo dinlemek ya da internet erişiminin sağlanmış olduğu bir bilgisayar ile online olarak internet sayfamız fmradyodinle.com üzerinden de radyonun yayını canlı olarak dinleme imkanına sahipsiniz. Birbirinden usta ve değerli yorumcuların gün boyunca gündem ve ekonomi hakkındaki çeşitli programlarında, özel analizleri ve yorumları dinleme imkanına sahip olacağınız CNN Türk Radyo, gündemi ve ekonomiyi takip etmek isteyen tüm dinleyiciler için oldukça başarılı bir radyodur. Sizler de hemen şimdi tıklayarak, internet üzerinden bilgisayar aracılığı ile online olarak kolay bir şekilde CNN Türk radyosunu sorunsuz bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz.

~ Reklamlar ~Cnn Türk Radyo CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
CNN Türk Radyo Favori Radyom OlsunCNN Türk Radyo Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


CNN Türk Radyo Dinle

Frekans Bilgileri
Cnn Türk Radyo frekans 92.5 istanbul frekansından canlı yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden online dinlemek istiyorsanız Cnn Türk Radyo için sayfamızı düzenli ziyaret ederek radyo kanalını takip edebilirsiniz

İletişim Bilgileri
Doğan TV Center
K:3, 34204 Bağcılar
İstanbul – Türkiye

CNN TÜRK’le ilgili tüm görüş ve yorumlarınız için:
0212 442 31 18

Telefon (Santral):
0 (212) 413 56 00

Email
info@cnnturk.com.tr

CNN TÜRK Ankara Ofisi:
0 (312) 207 03 33

Kurumsal İlt. ve Basınla İlişkiler
Telefon: 0(212) 413 58 80
Faks: 0(212) 429 58 57

1.708 Dinlenme


Ferhat