0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 06 Ağustos 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Damar FM

damar fm
damar fm

“Jilet gibi radyo” sloganını fazlasıyla hak eden, köklü bir radyo olan Damar FM 21 Mayıs 2002 tarihinde piyasadaki kaliteli müzik boşluğunu doldurmak için kuruldu ve bu misyonunu başarıyla yerine getirdi. Almanya’da yönetilen ve GEMA’ya bağlı lisanslı ve tamamen resmi bir radyo olup yayınlarını 7/24 kesintisiz olarak internet üzerinden sürdürmekte ve hemen hemen her platformdan dinlenebilmektedir. Onaylı Android ve İos uygulamalarını indirerek istediğiniz her yerden arabesk damar müziğinizden uzak kalmadan dinleyebilirsiniz.

Gün içinde pek çok programı ve yayıncısı olan, dinleyicilerini derin sevgi ile karşılayan, istek hattı olan ve önerilerinizi dikkate alan ender radyolardandır. Arabesk müziği iş ve yaşam tarzı haline getirecek kadar seven 6 erkek ve 1 bayan yayıncısı bulunmakta; yayınlardan geri kalan vakitlerde en sevilen şarkılardan seçme bir listeyi yayınlayan radyo ülkemizde çoğu kesim tarafından büyük hayran kitlelerine sahiptir. Yayıncılara ve yetkililere kolayca ulaşıp her konuda iletişime geçebileceğiniz gibi web sitesinde şarkı dinlerken aynı anda güncel haberleri okuyabilir ve Damar FM hakkındaki güncel tüm haberlere de erişebilirsiniz. “Yine damardan girip hiç çıkmayacağız”, “akşamlara kadar damar damar damar” gibi sloganlarının etkileyici ve mizahi olması keskin arabesk çizgisine farklı bir yön katmış durumda.

Arşivini her geçen gün genişleten, sizlerin istekleri ve sizlerle daha da büyüyen ve sizlerle adeta bir bütün olan Damar FM dinlemek için bağlantılarımızı sürekli kullanabilirsiniz.

Damar FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Damar FM Favori Radyom OlsunDamar FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Damar FM Dinle

Frekans Bilgileri
Bir gurbetçi radyosu olan Damar FM Almanya’da GEMA lisansı ile resmi bir radyodur, ancak yayınlarını sadece internet üzerinden takip edebilirsiniz çünkü henüz bir frekansa sahip olamamıştır. Bu durum değiştiğinde frekans bilgileri en kısa zamanda sayfamızda yayınlanır.

İletişim Bilgileri
Radyo yönetimi ile iletişime geçmek istiyorsanız ; http://www.damarfm.com/iletisim bağlantısını kullanıp Damar FM e mesaj gönderebilirsiniz.

3.511 Dinlenme


Ferhat