0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 27 Ekim 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Damar Türk FM

Damar Türk FM 2000’li yılların gelişiyle birlikte piyasadaki aydınlığı ve geleceği gören yayıncılar tarafından çok büyük bir radyo olma hedefiyle yayın hayatına başlamıştır. Zaman içinde sürekli yönetim kadrosu değişen Damar Türk FM günümüzde hala gelişen ve çağa ayak uyduran dijital teknolojisi ile Dijital Arabesk Radyo dinlemek isteyen herkese sığınacak güzel bir liman olmakta. Şu anda Tuncay bey tarafından yönetilen Damar Türk Fm gerçekten de lakabını ve adını son harfine kadar hak ediyor.

Sizlere en iyi kaliteyi sunabilmek için yaklaşık 4 TB depolama alanıyla ve yaklaşık 120.000 şarkıyla 24 saat hizmetinizde. Amacı olan en geniş arşiv fikrine ulaşmış durumda ve her geçen gün eklenen yepyeni şarkılarla sizleri yepyeni diyarlara götürüyor. Ayrıca hedeflerinden bir diğeri olan ses kalitesi konusunda piyasadaki en iyi dijital oynatıcıya sahip durumda ve hizmet bakımından hiçbir masraftan çekinilmeden sizlere fiber bant genişliği ile kesintisiz hizmete ve şu anda mümkün olan en kaliteli ses kalitesine sahip durumda.

Şu an dinleyicilerine sunduğu hizmet, mobilden dinleme desteği, güncel haberleri , görüşlerine verdiği önem ve zaman zaman site üzerinden sunduğu promosyonlarıyla sektörde lider konumda bulunmakta. Hiç duymadığınız yepyeni kaliteli şarkıları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. “Alemin En Damar Radyosu” sloganıyla yayında olan Damar Türk Fm dinlemek ve tek tıkla sınırsız bir arabesk-fantazi dünyasına açılan kapınıza ulaşabileceğiniz adres sayfamız http://fmradyodinle.com ‘da dinlemektesiniz.

~ Reklamlar ~Damar Türk FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Damar Türk FM Favori Radyom OlsunDamar Türk FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Damar Türk FM Dinle

Frekans Bilgileri
Radyonun henüz yayınlanmış bir frekans bilgisine erişemedik ancak internet üzerindeki canlı yayınları sayfamızdan online dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Genel Yayın Yönetmeni: Tuncay BOYLU
Gsm: 0 555 848 30 67
Adres: Aydın mh. Karabağlar / İZMİR

5.686 Dinlenme


Ferhat