0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 04 Nisan 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Dini
 
 

Dua FM

Dua FM canlı yayınını ilk olarak 10 Haziran 2010 tarihinde  İstanbul Ümraniye’de gerçekleştirdi. Mütevazı bir stüdyoya sahip radyo, programlarının yüzde 70’ini dua yayınlarına ayırmıştır. Dua FM dinleyicilerine; dua isteyip ve dua edebilecekleri  bir radyo platformu oluşturmuştur. Yayınlarını ehli sünnet itikadı üzerine gerçekleştiren ve bu yönde hizmet verebilmenin bilincini taşıyan özel radyolarımızdan bir tanesidir.

Dua FM radyosunun kuruluş amacı ” Ahlak, İlahi Muhabbet, İman, Huzur ve Ebedi Kurtuluşa ” fayda sağlamaktır. Niyetimiz bu gaye ile başlanan yayınlara insanlığa hizmet edebilmenin bilinci ve şuuru ile sürdürmektir. Yayınlarında en güzel ilahiler, dini sohbetler ve mukabelelere sıkça yer verilmektedir. Canlı yayın programlarının büyük bir kısmı Muhsin Demirtaş önderliğinde düzenlenip tasarlanmaktadır.

Dua FM yayınlarını dinleyen ve bu canlı yayınlardan İstifade etmeye çalışan Müslüman kardeşlerimizin yapacağı duayı alabilmek adına yaptığımız yayınlar, hiç bir maddiyat amacı taşımamaktadır. Ayriyeten radyomuz herhangi bir oluşumun veya grubun üyesi olmamakla beraber, hiç bir siyasi parti ile de ilişkisi bulunmamaktadır.

~ Reklamlar ~Dua FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Dua FM Favori Radyom OlsunDua FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Dua FM Dinle

Frekans Bilgileri
Dua FM’i canlı olarak sadece internet üzerinden online dinlebilirsiniz.  Karasal yayına henüz sahip olmayan bu radyo kanalını sitemiz fmradyodinle.com adresinden her zaman canlı dinlenebilir. Eğer Dua FM bir frekansa sahip olduğu taktirde, bu bilgi sayfamızda güncellenerek siz değerli dinleyicilerimize tarafımızdan iletilecektir.

İletişim Bilgileri
Adres: İstanbul – Ümraniye
Telefon: 0544 580 30 40

2.694 Dinlenme


Ferhat