0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 15 Haziran 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Efkar FM

Efkar FM yayınlarını “kader yazar efkar çalar” sloganıyla internet üzerinden aktif olarak gerçekleştirmektedir. Radyo karnaval sitesi içerisinde bulunan radyolar arasındadır. Arabesk müzik ve fantezi şarkıların en iyilerini sürekli olarak çalan ve unutulmazları bir araya getiren radyo tam bir nostalji günleri yaşatmaktadır. Sabahın ilk ışıkları ile birlikte sabah sefası saat 7.00 de açılış yapmaktadır. Bundan sonra saat 11.00 de Efkar saati yaparak birçok arabesk ve fantezi müzikler radyoda çalınıyor. Efkar FM eskilerden gelen müzik esintilerini yakalayıp yaşamak ve huzur bulmak için ideal bir radyodur. Canlı yayınını saat 15.00’e kadar  “Efkar Zamanı” programı ile devam eden radyo gün içerisinde devamlı olarak müzik çalmaktadır. Saat 23.00 de ise; firari uykular yayını ile kaldığı yerden mükemmel şekilde program sunulmaktadır.

Radyolar her ne kadar bilgi verici, kültür artırıcı, haber sunan bir iletişim aracı olsa bile daha çok müzik ve eğlence olarak görülmektedir. Bu yüzden arabeski sürekli dinlemekten büyük keyif alanlar için Radyo Efkâr FM bir numaralı radyodur. Unutulmayan ve sürekli anılan sanatçıların en güzel bir numaralı şarkıları yer alıyor. Sadece arabesk değil, fantezi müzik ile de keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Radyo dinlemek sevdikleriniz ile aranızda büyük bir köprü kurmanız için çok önemlidir. Özellikle de anlatamadığınız ya da bir türlü dile getiremediğiniz meseleleri radyo sayesinde anlatabilirsiniz. Eğlenmenin tadına varmak ve güzel dakikalar yaşamak için ideal bir radyodur. Karnaval sitesi üzerinden mükemmel yayına aralıksız olarak devam edilmektedir.

Efkâr FM ile hayatınıza büyük yenilikler katarak farklılık yaratmanın tadını çıkartabilirsiniz. Unutulmayan müzikleri dinlemek isteyen ve bunu kaliteli olarak işitmek için kesinlikle kullanacağınız bir radyodur. Sabahlara güzel ve aydınlık bir şekilde başlamak ve akşamları huzurlu olarak uykuya dalmak için kesinlikle böyle güzel bir radyoyu şimdi dinlemeye başlamalısınız.

~ Reklamlar ~Radyo Efkar FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Efkar FM Favori Radyom OlsunEfkar FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Efkar FM Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Efkar FM bir kanaval.com radyosudur. Şuan sadece internet sayfaları üzerinden canlı dinlenilebilir.

İletişim Bilgileri
Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Email: iletisim@karnaval.com
Reklam: reklam@karnaval.com

9.310 Dinlenme


Ferhat