0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 26 Temmuz 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Fıstık FM

fıstık fm
fıstık fm

Orta Karadeniz Bölgesinin En İyi Radyosu sloganı ile radyo yayın hayatını sürdüren Fıstık FM, müzik yayını itibari ile genel olarak arabesk ve slow müzik yayını yapmaktadır. Karadeniz bölgesinde etkili bir yayın sürdüren radyo, son yıllarda dinleyicileri için özel olarak sunduğu programlar ile dinleyici kitlesi kazanmış, bununla birlikte bölgede oldukça popüler bir radyo olmayı başarmıştır. 2003 yılında Samsun merkezli kurulan radyo, kısa bir sürede ilçelerde popüler olmaya başlamış ve özellikle Fıstık FM Çarşamba ilçesinde dinlenme oranları yükselmiştir. Kendisini geliştiren radyo son yıllarda Orta Karadeniz’de yayılarak, yayınını daha geniş kitlelere başarılı bir şekilde ulaşarak sürdürmektedir.

Fıstık FM gün boyu sadece müzik yayını ile sınırlı kalmıyor, ayrıca dinleyicilerinde sesini duyurabilecekleri çeşitli programlara yer veriyor. Bu programların yanı sıra SMS gönderme yoluyla istek programlarında, dilediğiniz şarkıları isteyebilirsiniz. Yayın akışı boyunca hafta için her gün 12:00-15:00 saatleri arasında ve hafta sonları 14:00-18:00 saatleri arasında ARABESK FANTAZİ MİX programı ile dinleyicilerden en çok istek alan ve radyonun özel olarak belirlediği en popüler ve özenli hazırlanmış en güzel arabesk şarkılar yayınlanmaktadır. Özellikle arabesk severler için başarılı bir program olan ARABESK FANTAZİ MİX kuşağını hem hafta içi hem de haftasonu Fıstık FM üzerinden dinleme imkanına sahipsiniz.

Bu programın yanı sıra DAMAR SHOW ve AKŞAM SEFASI isimli programlarla da, hem programlara dahil olarak hem de en güzel şarkıları dinleyerek, güzel vakitler geçirmeniz sağlanıyor. Fıstık FM dinlemek için ise pek çok yöntemden yararlanabilirsiniz. Bunun için orta Karadeniz’de ikamet ediyorsanız, FM bandı üzerinden 88.4 frekansından dinleyebilirsiniz. Bu imkanı olmayanlar için ise sahip oldukları internet bağlantısını kullanarak online olarak internet üzerinden de canlı dinleyebilirler.

Fıstık FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Fstk FM Favori Radyom OlsunFstk FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Fıstık FM Dinle

Frekans Bilgileri
Fıstık FM Samsun FM 88.4 frekansı ile canlı dinleyebilir veya sayfamız fmradyodinle.com adresini takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: 19 MAYIS MAH. MEVLEVİHANE CADDESİ GÜNEYSU İŞHANI KAT:4 NO:22
Merkez – Samsun
E-Posta: [email protected]
Telefon: 0362 431 45 33
Cep Telefonu Numarası: 0545 760 54 55

1.162 Dinlenme


Ferhat