0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 19 Şubat 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Dini
 
 

Gözyaşı FM

gözyaşı fm
gözyaşı fm

Gözyaşı FM,  24 Mart 1996 yılında Konya’da 102.9 frekansı ile yayın hayatına başlayan Gözyaşı FM dinleyicisine mevlanaca sımsıcak dini sohbetler ve ilahiler dinletir. Radyo kısa zamanda Konya’nın en etkili İslami radyolarından olmayı başarmıştır ve hala Konya’nın bir numara ilahi radyosu olmayı sürdürmektedir. Bir süre sonra yayın merkezi İstanbul’a taşıyan Gözyaşı FM uydu yayınına geçmiştir. İslam dünyasına kısa zamanda kendini fark ettiren radyo 2010 yılında RTÜK’ün yaptığı ve TRT’nin birinci olduğu ankette sadece uydudan yayın yapmasına rağmen Türkiye çapında tüm ulusal radyoların içinde 8. olmayı başarmıştır. Tasavvuf müziğinin en güzel örneklerini dinleyebileceğiniz bu radyo çok sayıda tasavvuf musikisi eserlerini bünyesinde barındırmaktadır. Radyonun sloganı “Gözyaşı FM aşıkların radyosu” şeklinde canlı yayınlarda bir çok kez geçer. GÖZYAŞI FM 25 yaşında ve İstanbul Başakşehir’e taşıdığı merkeziyle Gözyaşı Geceleri, Gözyaşı FM dinle ve radyonun internet sitesi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Web sayfamız fmradyodinle.com adresinden radyo Gözyaşı FM canlı dinlenebilmektedir.

Gözyaşı FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Gzya FM Favori Radyom OlsunGzya FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Gözyaşı FM Dinle

Programlar
MUKABELE, SABAH HATMİ, HABERLER, RAMAZANA MERHABA, CAN AHMET, GÖNÜL SOFRASI, BİR GENÇ KIZ UYANIYOR, HAYAT ATÖLYESİ, RAMAZAN SERİNLİĞİ, NURDAN ELMASLAR, İMAN DENİZİNDEN KATRELER, KUR’AN’IN GÖLGESİNDE, REYYAN KAPISI, İFTARA DOĞRU, SAHUR ÖZEL, AKŞAM İSTEKLERİ, RAMAZAN İSTEKLERİ, SAĞLIK SARAYI, RAMAZANCA, ÇOCUKCA RAMAZAN

Programcılar
Abdurrahman ÖKSÜZ
Haşim AKTEN
Can Ahmet AKTEN
Ayşe AKTEN
Vedat UMUT
Emre BALIK
Ulvi Kemal YURTSEVER
Müjgan ALPER
Tayfun FİLİZ
M. Emin GENÇ
Salim NURKAZLI

Gözyaşı FM Frekans

Frekans Bilgileri
Yerel Yayın: 102.9 Gözyaşı FM
Türksat 3A 12685H FSEC: 5/6 SR 30000
Radyo dinleme frekansı dışında radyoyu şuan bulunmakta olduğunuz sayfadan devamlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Web: www.gozyasifm.com
Telefon: (0212) 671 91 41
E-mail: [email protected]
Adres: İkitelli Giyim Sanayi Sitesi 2. Ada A Blok Kat: 2 No: 203 Başakşehir/İSTANBUL
Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne GOZYASI yazın, bir boşluk bırakıp mesajınızı yazın 3929‘a gönderin.
Mümkün olduğu kadar mesajlarınız canlı yayında okunur ve eserleriniz yayınlanır. Yoğunluktan dolayı okuyamadığımız mesajlar ve yayınlayamadığımız eserler için mesaj sahiplerinden özür dileriz.

7.615 Dinlenme


Ferhat