0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 21 Temmuz 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Dini
 
 

Gül FM Bursa

Gül Fm Bursa ili içerisinde yayın yapılmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Frekans olarak 107,3 fm ile Bursa’daki tüm dinleyici kitlesine ulaşıyor. Frekans Bursa halkı için din konuları ve tasavvuf üzerine canlı yayınlar gerçekleştirmektedir. Radyonun günün belirli saatlerinde ilahiler dinleten ve halkın iç dünyasını aydınlatan hoş bir sedası vardır. Radyomuzun isminden de anlaşılabileceği gibi frekansımızı duyanların iç dünyasına ışık gibi aydınlanmakta ve huzur vermektedir. İlahilerin yanı sıra tematik olarak program sunan bu radyo online bir şekilde sayfamız üzerinden de takip etmekte mümkündür. Hatta birçok dinleyici online radyoyu kullanarak gün içerisinde ki istekleri ile kendilerine huzurlu bir yolculuk yaptırabiliyorlar. Eğer online değil sürekli radyo frekansı üzerinden dinleyecek iseniz; o zaman karasal yayınımızı 107,3 frekansın takip edebilirsiniz.

Gül FM Bursa şehrinde gerçekten yüreklerde gülleri açtırmayı başarmış olup, halkı dinen bilinçli birer bireyler haline getirmektedir. Din dersleri sayesinde ise çocuklarınızı daha güzel bir şekilde yetiştirmenin yollarını bulacaksınız. Çünkü sadece yetişkinlere değil çocuk programları ile de dünyanızı aydınlatmaktadır. Tasavvuf dersleri sayesinde huzurlu bir hayatın sahibi olacak ve her konuda bilgili bir insan haline geleceksiniz. Her radyo her ne kadar bilgi verici, kültür, haber gibi konular iletse bile tek amacı daima müzik ve eğlence dünyasıdır. Gül radyonun da eğlence ve müzik dünyasındaki mutluluğa alternatif, özenle seçilmiş muhteşem ilahileri gösterilebilir. Özellikle ezgileri ve sloganları daima din üzerine güzel kelimelerden seçilerek bir araya gelmiştir. Ünlü ilahi sanatçılarının seslerini dinlemek ve huzurlu dakikalar geçirmek için kesinlikle Gül FM Bursa dinlemeyi tercih etmelisiniz.

Gül Fm ismi gibi program içerisi de adeta gül saçmaktadır. Kuran hatimleri, fıkıh dersleri, hadis dersleri, sürekli olarak canlı program halinde yenilikler yapmaktadır. Yediden yetmişe herkesin dünyasına hitap eden radyo daima huzurlu bir hayat yaşamanızı sağlayacaktır. Bursa içerisinde bir ışık gibi doğan gül radyosu herkesin hayatını değiştirmektedir.

~ Reklamlar ~Gül FM Bursa CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Gül FM Bursa Favori Radyom OlsunGül FM Bursa Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Gül FM Bursa Dinle

Frekans Bilgileri
Bursa büyük şehrimiz ve çevresinde yaşayan dinleyicilerimiz için FM 107.3 frekansı dinlenebilir durumdaki Gül FM Bursa canlı yayın karasal Mhz değerini arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Bu radyo frekansı henüz iletişim bilgilerini internet ortamında paylaşmamıştır. Gül FM iletişim bilgilerine ulaştığımız vakit sayfamızda yayınlanacaktır.

2.004 Dinlenme


Ferhat