0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 30 Eylül 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Hasret FM

Samsun 96.0 frekansı ile halkın her kesimine hitap edebilecek yayın akışı olan Hasret FM, yıllardan beri çizdiği istikrarlı grafik ile hem kentsel hem de kırsal kesimde dinleyici kitlesini artarak sürdürmeyi başarmış bir projedir. Yayın akışımızın genelini fantazi ve arabesk müzikler oluştursa da, oyun havaları ve popüler müzik konusunda da hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Günümüze ve geçmişe ait bütün parçaları bulabileceğiniz radyo kanalımız aynı zamansa sizlere online olarak dinleyebilmeniz konusunda da eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde ana sayfamızda yer alan istek penceresini doldurup dilediğiniz şarkıyı dinlemek için bize iletebilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden de yayınlarımızı online olarak dinleyebileceğinizi belirtmek isteriz. Bunlar haricinde sizlere sunduğumuz hizmetler ile ilgili facebook resmi sayfamızı takip edebileceğinizi de hatırlatalım. Her geçen gün daha kaliteli bir yayın ilkesi hedefleyen radyomuz, Hasret FM dinle sayısı olarak da binlerce kişiye hizmet sunmaya devam etmektedir.

Canlı Hasret FM dinlemek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden siz değerli okurlarımızı hemen internet sitemize ziyaret etmeye davet ediyoruz. Halkın sesi olan ve gücünü sizlerden alan radyomuz, yayın akışı ve programları ile de sizlere keyifli vakitler geçirmek ve yaşatmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Sizde ailemize katılın ve istediğiniz zaman bizi dinleyerek sevdiğiniz müziklere ulaşabilme fırsatını yakalayın.

~ Reklamlar ~Hasret FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Hasret FM Favori Radyom OlsunHasret FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Hasret FM Dinle

Frekans Bilgileri
Samsun 96.0 frekansından yayınlanan Hasret FM dinleyicisine yerel yayın sunar.

hasret fm

İletişim Bilgileri
Adres: Medya Fm Radyo TV Yayıncılık Reklamcılık A.Ş.
Hançerli mah.Yalı Cami sk. No:3/9 İLKADIM/SAMSUN
Telefon: 0362 233 0 323 (PBX)
E-Mail: bilgi@hasretfm.com.tr

1.895 Dinlenme


Ferhat