0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 14 Mart 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Nostalji
 
 

Kırık Plaklar

kırık plaklar
kırık plaklar

Nostaljik müzikler dönemini yaşayan değerli ses sanatçılarımız şuan hayatta olmasalar dahi,  o devrin parçalarını tutkuyla dinleyenlerin vazgeçmediği müzikleri yayınlayan radyo Kırık Plaklar frekansı’dır. Nostalji türünde yayın yapan nadir radyolarımızdan biridir. Radyo eski yabancı parçalardan Türk sanat müziğine, Türk halk müziğinden Türkçe pop parçalara kadar hoşunuza gidecek tüm parçaları en orijinal halleri ile dinleme imkanı sunmaktadır. Yani kırık plaklar dinleyicisi eski bir şarkıyı taş plak kalitesinde dinler. Bunun nedeni taş plakların ses kalitelerinin bugün hala dijital ortamlarda cd veya mp3 ile taklit edilemiyor olmasındandır. Çünkü çevrilen taş plakların ses kaliteleri bozulmaktadır. Eski plakları dinlemek istiyorsanız bunun için Kırık Plaklar radyosunu tercih edebilirsiniz.

Radyo yayını sırasında birçok eski sanatçımız tekrardan anılarak haklarında bilgiler verilmektedir. Sitemiz üzerinden dinleme fırsatı sunulan bu radyoda yayınlar sürekli tekrarlanmak yerine düzenli bir şekilde sizlere uygun olarak listelenip yayınlanmaktadır. Kırık plaklar radyosu nostalji sevenlerin vazgeçemeyeceği bir radyo kanalı olmak için gerekli liste ayarlarını yapmaktadır. Listelerini düzenlerken sizden gelen tepkileri yani dinlenme oranlarını göz önüne alarak yayın yapmaktadır. Bu sayede devamlı olarak zevk alabileceğiniz bir radyo keyfi sunmaya çalışmaktadır. Canlı anonslu yayınlara siz de katılabilirsiniz. Böylece dinlemek istediğiniz parçayı radyodan isteyebilir ve bu parçanın sizin gibi eski şarkı sevenlerin de dinlemesine olanak sağlayabilirsiniz. Kırık plaklar radyosu her yaştan insana hitap edebilecek kaliteli yayınlar hazırlar. İsmi ile de anlaşılacağı gibi eskiden kalma unutulmaz şarkılar ile bizi tekrar tekrar buluşturmaktadır. Bu vazgeçilmez tadı kesintisiz bir şekilde sitemizde yer alan player bölümümüz ile dinleme şansı bulmaktasınız. Kırık plaklar radyosu sitemizde kesintisiz olarak kaliteli müzik anlayışı ile sizlere sunulmaktadır.

FM radyo dinle olarak keyif alacağınızdan emin olduğumuz bu radyo Kırık Plaklar kanalını hangi ruh halinde olursanız olun tıklayıp dinlediğinizde rahatlama hissi uyandıracağından emin olabilirsiniz. Eskilerin verdiği bu tadı her daim tattırmak isteyen radyo kanalı sitemiz aracılığı ile internet erişimi olan her cihaz ile dinlemeniz mümkün olmaktadır.

Radyo Kırık Plaklar CANLI YAYIN
radyo dinle
Krk Plaklar Favori Radyom OlsunKrk Plaklar Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Kırık Plaklar Dinle

Frekans Bilgileri
Kırık Plaklar radyosu şuan sadece internet üzerinden yayınlarını gerçekleştirmektedir. Karasal yayını mevcut olmayan Kırık Plaklar buradan online dinlenebilmektedir. Sizlerde geçmiş yıllarınızı tazelemek canlandırmak istiyorsanız Kırık Plaklar dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres : Terrace Fulya Residence Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:13 Center 1 Kat:5 Daire:8 Fulya / İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon : +90 (212) 215 52 46
Faks : +90 212 215 52 47
E Posta : [email protected][email protected]
Web Site : www.kirikplaklar.com – www.kirikplaklar.net – www.kirikplaklar.org

1.641 Dinlenme


Ferhat