0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 31 Temmuz 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Dini
 
 

Konya FM

Konya FM Konya’da dinlenilen en popüler yerel radyoların başında gelmektedir. Hem yayın akışı sayesinde hem de dinleyicilerine özel pek çok dini program sunması ile kısa bir süreç içerisinde ilgi odağı olmuş bir radyodur. Radyo yayın akışı boyunca çeşitli tasavvuf ve ilahi türünde yayın yapan özel programların yanı sıra özel dini program içeriklerine de yer vermesi ile dikkat çekmektedir. Bu sayede Konya FM kısa bir süreçte pek çok kesimden dinleyiciye ulaşmayı başarmıştır. Bununla birlikte Konya ve çevresinde pek çok dinleyiciye sahiptir.

Dini yayın akışı ile ön plana çıkan radyo, bu doğrultuda yayın akışında pek çok özel programı bulundurmaktadır. Pazartesi gününden, Perşembeye kadar saat 11:00’da yayınlanan Öğleye Doğru programında, şaşırtıcı sorular ve ilginç konular ele alınmakla birlikte dinleyicilere pek çok özel hediye de verilmektedir. Duygu Yağmurunda ise İhsan Genç ile duygu dolu eserleri dinleme şansını buluyorsunuz. Duygu Yağmuru hafta sonları saat 22:00’dan itibaren yayınlanmaktadır. Konya FM dinle ile gündemi de takip etmeniz Gündem On’da programı ile mümkün. Hafta içi her gün saat 10’da dinleyicileri ile buluşan Musab Aşiran gündemi ele alıyor ve en güncel haberleri dinleyicilerine aktarıyor. Sabahların neşesi ile Karacoğlan ile geliyor. Süleyman Karaca’nın hazırlayıp sunduğu Karacoğlanda sabahı eğlenceli ve pozitif bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra, hayatın konularına değinildiği özel bir program olan Zaman Kırıntıları, Hilal Rukiye Özceylan’ın sunumu ile hafta içi her gün 16:00 ile 18:00 saatleri arasında yayınlanmaktadır. Konya FM dinlerken Kur’an-ı Kerim meallerini de dinleme fırsatı yakalarsınız.

Konya FM’i dinlemek için ise karasal olarak Konya ili içerisi veya çevresinde iseniz 99.5 FM frekansı üzerinden dinlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu radyoyu diğer bir yolla dinlemek isteyenler için de İnternet üzerinden online dinleme imkanı da bulunmaktadır.

~ Reklamlar ~Konya FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Konya FM Favori Radyom OlsunKonya FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Konya FM Dinle

Frekans Bilgileri
99.5 FM frekansıyla Konya ili ve çevresinde yayın yapan Konya FM ‘i şuan yayınını dinlemekte olduğunuz sayfadan da güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Uydu Bilgileri
Uydu : Türksat 2/A
Frekans : 12130 Mhz
Sembol Oranı : 27500
Polarizasyon : Dikey ( Vertical )
Fec : 5/6

İletişim Bilgileri
Adres: Kerimdede Mh. Kestirme Sk. No: 2 Karatay / KONYA
Telefon: 444 0 155
Fax: 0 (332) 353 9 283

1.866 Dinlenme


Ferhat