0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 12 Ağustos 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Yöresel
 
 

Mamaş FM

mamaş fm
mamaş fm

Erdem Eraslan tarafından kurulmuş ve Almanya’da host edilip geniş arşive sahip Türk gurbetçi radyolarından biridir. Yöresel ve etnik türkülere ilgi duyan, halk müziklerinin hayranı olan biriyseniz size de Mamaş FM dinlemenizi tavsiye ederiz. Sosyal bir politika güden site yönetimi hak ve dürüstlüğü savunmakla birlikte sitesinde sponsor google reklamları barındırmadan yaşamaya çalışıyor ve kendi çabalarına ayrıyetten gelen bağışlar sayesinde ayakta duruyor.

Yöresel türküleri sevenler ve geniş gruplar tarafından dinlenilen , doğudaki pek çok kafenin de favori radyosudur. İsminin kulağa enteresan gelmesi sebebiyle pek bilinmemektedir ama bilen kişiler tarafından kulaktan kulağa yayılarak kendi jenerasyonunu yaratmıştır. Anadolu’dan kopamayan ve her dizede Anadolu kokusu arayan bizler için harika sayılabilecek Radyo Mamaş FM internet üzerinden kesintisiz yayın yapmakta, dinleyici görüşlerine önem vermekte, görüş, istek ve önerileri titizlikle değerlendirmekte; her geçen gün daha çok şarkıyı arşivleyen, geniş bant interneti sayesinde asla gecikme ve takılma yaşatmayan site ve yayın pek çok platform üzerinden dinlenebilmekte. Online olarak Mamaş FM dinlemek isteyenler için her zaman http://fmradyodinle.com/  adresini önerebiliriz. Web sitesinden haber okurken ve çayınızı yudumlarken yurdunuzun ezgilerini hoparlörünüzde bulabileceksiniz.

Malesef açık adres ve detaylı bilgi bulamadığımız Mamaş FM hakkında sizlere sunabileceğimiz bilgi bu kadar. Daha derin bilgiyi Radyo’yu dinleyerek ezgilerden alabilirsiniz, sevgiyle kalın.

Mamaş FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Mama FM Favori Radyom OlsunMama FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Mamaş FM Dinle

Frekans Bilgileri
Yöresel müzikleri ve türkülerimizi yayınlayan radyo Almanya’dan internet üzerinden yayın yapan bir gurbetçi radyosudur. Bu yüzden henüz frekans bilgisi bulunmamaktadır.
İletişim Bilgileri
Radyo yönetimi ile iletişime geçmek için mamasfm.de adresinin menülerindeki iletişim sekmesini kullanabilirsiniz.

1.855 Dinlenme


Ferhat