0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 17 Şubat 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Pop
 
 

Mavi FM

Mavi sevdanın yayın yolculuğu 1 Ekim 2004 senesinde Mavi FM adıyla başladı. Yayın merkezi Almanya Bremen de bulunan Mavi FM Türk dinleyicisine internet platformu aracılığıyla dünyanın her yerinden dinlenebilen sanal ortamın popüler gurbetçi radyosudur. Radyonun genel yayın müdürü Yusuf Baran Şentürk’tür. Mavi FM dinleme sloganı “Kısa ve öz; Türkiye’nin en iyi sanal radyosu” dur. Türkçe pop müzik türünde yayın yapan radyo özellikle Avrupa da ki Türk kökenli vatandaşlarımız tarafından tanınmakta ve çok sevilerek dinlenmektedir. Radyo sanal radyoculukta en güzel ilklere imza atıp öncülük yapmıştır. Bunlar; onlarca ünlü konuğu stüdyolarında misafir ettiler. Hastalarımıza kan, doğudaki okuyan öğrencilerimize kalem oldular.. Bu yönde birçok sosyal projede görev sahibi olma bilincini sahiplenen Mavi FM yayın ekibi başarının altın anahtarının objektif ve tarafsız yayıncılık olduğunu düşünmektedir. Radyo programcılarımız kendi aralarında sıcak bir aile ortamına sahiptir, bu özel ortam sayesinde herkes bir çok dost, arkadaş, hatta  ve hatta sevgili sahibi oldu. Aralarında bu radyoda tanışıp evlenen arkadaşlarımız dahi mevcut. Bugün canlı yayınlarını sürdüren mavi radyo ve tecrübeli yayın ekibi yeniden yapılanma yoluna girmiştir. Bu noktada güncellenen web sayfaları Mavi FM dinleyicisinin ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılanabilmesi için yeniden tasarlanmaktadır. Bilinen birçok frekanslı radyoya programcı yetiştiren Mavi FM ‘in güçlü ve tecrübeli yayın kadrosunun özveri ile düzenlediği playlist ve toplist ‘lerini bu sayfadan on air dinleyip takip edebilirsiniz.

~ Reklamlar ~Mavi FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Mavi FM Favori Radyom OlsunMavi FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Mavi FM Dinle

Yayın Akışı
Şuan liste yayın çalmaktadır ancak Mavi FM yayın akışı yeniden düzenleniyor, Türkçe pop duayenlerinin en yeni albümleri ve en hit müzikler Avrupa’nın en iyi yorumcularının sahibi Mavi FM ile en kısa zamanda sizlerle birlikte olacak.

Mavi FM Frekans

Frekans Bilgileri
Şuan sadece internet üzerinden yayınlanan radyo bu yüzden frekans bilgisine sahip değildir. Web sitemiz aracılığıyla veya kendi siteleri üzerinden takip edebilirsiniz. Mavi FM dinlemek için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Mavi FM ile iletişime geçmek için ; http://www.mavifm.com/iletisim/ adresini kullanabilirsiniz. Veya;
E-mail iletişim : yubase@gmail.com

1.760 Dinlenme


Ferhat