0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 23 Mayıs 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Meşk FM

Meşk FM, karasal olarak Adana üzerinden yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. Geçmişte ve günümüzde popüler olan birçok türdeki şarkıları yayınlayan ve kurulduğu ilk günden günümüze kadar bu yayın ilkesini sürdüren Meşk FM, 95.5 frekansından yayın yapmaktadır. Radyo canlı yayınlarının içeriğinde slow, pop, yöresel, arabesk, Türk sanat müziği, Türk halk müziği gibi hemen her kesimin hoşuna giden müzik türlerine yer verilmektedir.

Meşk FM yayınlarını dinlemeye başladığınızda yayın kalitesi, seçilen şarkıların popülerliği, sevilen sanatçıların seslendirdiği şarkılara yer verilmesi gibi birçok kriteri şarkıları dinlerken anlarsınız. Meşk FM dinlemek için Adana ve çevresinde yaşamanıza gerek yoktur. İnternet bağlantısı bulunan her bilgisayarda veya mobil internet sayesinde telefonlarda Meşk FM dinleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden 24 saat kesintisiz olarak yayın yapan radyomuzu bu sayfadan yine 24 saat kesintisiz şekilde ulaşabilirsiniz. Meşk FM dinlemek için android işletim sistemine sahip bir cep telefonunuz olmasına da gerek yoktur. Telefonunuzun internet erişimi varsa bu özellik bile radyo Meşk Fm’e ulaşmak için yeterli gelmektedir. Elektronik dünyasını kasıp kavuran ve her geçen zaman içinde yeni modelleri aramıza katılan tablet bilgisayarlar üzerinden de Meşk FM dinleyebilirsiniz. Yüksek ses kalitesi ile yayınlarına devam ederken gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek sizlere her ortamda ulaşmayı başaran radyodaki yayınlanan şarkılar tam da sizin isteklerinize göre sıralanmaktadır. Meşk FM yayınlarında sevdiğiniz bir şarkıya rastlamamanız mümkün değildir. Bu radyo frekansının bağımlısı haline gelebileceğinizi unutmayın.

Meşk FM yayın politikasında herhangi bir müzik tarzı sınırlaması bulunmamaktadır. Bu politika dinleyicinin hoşuna gidebilecek her türlü müziğin her an yayında olabilmesine olanak sağlamaktadır. Kesintisiz şekilde popüler şarkılardan oluşan müzik listelerini online dinlemenin keyfini Meşk FM ile sürebilirsiniz.

~ Reklamlar ~Meşk FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Meşk FM Favori Radyom OlsunMeşk FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Meşk FM Dinle

Frekans Bilgileri
Meşk FM 95.5 frekansı üzerinden Mersin,  Adana ve Seyhan il ve ilçeleri çevresinde canlı yayınlar yapmaktadır. Can Radyo TV Yayın İletişim Reklam San. Tic. A.Ş bünyesinde yer almaktadır. Radyo yayın politikası müzik tarzı sınırlaması bulunmaması ve her tarz müziğin en iyilerini bu radyo kanalında canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Can Radyo TV Yayın İletişim Reklam San. Tic. A.Ş
Reşatbey Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı
Adana Ticaret Merkezi Kat:14 No:74 Seyhan/ADANA
SEYHAN VERGİ DAİRESİ VERGİ NO : 198 005 4519
Telefon: 0322 227 95 50
Pbx Fax : 0322 226 95 50

1.635 Dinlenme


Ferhat