0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 08 Nisan 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Nostalji
 
 

Nostalji Türk

Nostalji Türk FM, uzun zaman önce 2000 – 2009 yılları arasında İstanbul’dan 107.4 FM frekansı ile yayın yapmış ve Türk pop müziğinin hafızalarda yer etmiş  “Aşkın Ritmi” sloganıyla ve aşk şarkılarını çalan radyo kanalımız idi. Ancak kanalın sahip olduğu değişken dinlenme oranlarından dolayı, TMSF yönetimi kanalı Nostalji Türk ismiyle eski slow ve yerli pop şarkılarını yayınlayan bir radyo kanlına dönüştürüldü. Ve son olarak Nostalji Türk FM TMSF idaresi tarafından yapılan açık artırmalı ihale ile 18 Haziran 2008 tarihinde radyo  Doğuş Holding’e satılarak kanalın frekanslı yayını 21 Ocak 2009’da sona erdi.

Radyo 11.07.2009 tarihinde yeni Nostalji FM ile yayınlarına yeniden sadece internet yayınlarıyla başlamıştır. Radyo kanalımız o günlerden bu güne Nostalji FM ekibi, radyo ve dinleyici sayısını arttırması gibi, gerek yayın kalitesi gerekse yayınlanan müzikler açısından bir çok yeniliği sizlere ulaştırmayı başarmıştır. Bu nedenle nostalji kategorimizde yer verdiğimiz sevilen radyolarımızdan biridir.

Radyo bünyesine ilk zamanlar yalnızca Türkçe müzik yayını yapan Nostalji FM den sonra Nostalji Türk FM olmuştur. Fakat radyo bir çok farklı yayın kanalı kullanmaktadır. Bunlar; Nostalji FM, Nostalji TÜRK FM, TSM FM ve Dans FM olmuştur. Canlı yayınlarında eski Türkçe eserleri kullanan Nostalji Türk FM diğer yabancı müzikleri yayınlamak için Nostalji FM ismini kullanarak yayınlarını bugün hale sürdürmektedir.

~ Reklamlar ~Nostalji Türk FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Nostalji Türk Favori Radyom OlsunNostalji Türk Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Nostalji Türk Frekans

Frekans Bilgileri
Artık sadece internet üzerinden yayın yapan Nostalji Türk FM online dinlenebilir.

İletişim Bilgileri
Nostalji Türk  yönetime iletişime geçebilmeniz için;
Telefon: 0216 606 0123

2.875 Dinlenme


Ferhat