0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 08 Mart 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Pop
 
 

Number One Türk

Number One Türk İstanbul merkezli Türkiye genelinde yayın yapan büyük bir radyo kuruluşudur. Radyonun kurucuları  ve Ömer Karaca ve Ali Karaca’dır. Tarz olarak Türkçe pop müziği dinleyicileriyle paylaşan radyo, daha az konuşma daha çok müzik sloganı ile müziği en zevkli şekilde dinlemenizi amaçlamıştır. Daha önceleri radyo klas ve klas pop adları ile hizmet veren radyo en son haliyle Number one Türk olarak canlı yayınlarını sürdürüyor.
Radyoyu FM radyo dinle sitemiz aracılığı ile internet yardımı ile istediğiniz zaman kaliteli bir şekilde dinlemeniz mümkündür. Sitemizde yer alan Number One FM ve Number One Türk dinle seçenekleri ile online yayından sizde faydalanabilirsiniz. Radyo NR1 Türk dönemin en popüler müziklerini sizler için bir araya getirerek bol müzikli ve keyifli bir yayın dinlemenizi sağlar. Farklı tarzlarda müziklere yer veren radyo kanalı devamlı olarak güncellediği top listesi ile sizlere oldukça eğlenceli dakikalar yaşatır. Bu derece kaliteli bir yayın sunan bu frekansı sitemiz aracılığı ile sorunsuz ulaşarak internet yardımı ile dinleyebilirsiniz.
Number One Türk radyo yayınladığı müzik yayınları haricinde program aralarında en güncel haberleri sunuyor. Sadece Türkiye gündemi değil tüm dünya da yer alan en popüler sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve yeni çıkan albümlerini dinleyebilirsiniz. Çünkü dönemin favorilerini göz önüne alarak sizlere özel bir yayın hazırlamaktadır. Bu yayın sayesinde birçok farklı tarzda müzikleri dinlemeniz mümkün olmaktadır. Radyo kanalı genel olarak dünya üzerinde en çok dinlenen yabancı müziklere yer vermektedir. Radyoyu dinlemek için yapmanız gereken sitemiz üzerinde yer verdiğimiz flash playera tıklamak yeterli olacaktır.

~ Reklamlar ~Number One Türk CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Number One Türk Favori Radyom OlsunNumber One Türk Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Number One Türk Dinle Online

Frekans Bilgileri
İstanbul – 98.6
Ankara – 97.4
İzmir – 95.9
Adana – 107.7
Antalya – 96.3
Bodrum – 98.9
Bursa – 98.6
Eskişehir – 92.3
Göcek – 98.7
Kayseri – 89.7
Kocaeli – 98.6
Çeşme – 96.6
Kuşadası – 93.9
Marmaris – 98.7
Sakarya (Adapazarı) – 98.6
Number One Türk FM Uydu Frekans Bilgileri
D-Smart – Kanal 515
Turksat 3 A – F: 11096 S.R 30000 POL:Dikey (vertical) Fec 5/6
Tele Dünya – 6. Kanal

Number One Türk irtibat

İletişim Bilgileri
NR1 Türk’e ulaşmak için; info@numberone.com.tr veya editör@numberone.com.tr adreslerine direk mail atarak ulaşabilirsiniz.

2.600 Dinlenme


Ferhat