0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 09 Mart 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Hareketli
 
 

Power FM

Power FM 1992 yılında kurulmuş köklü bir frekanstır. Yılların verdiği tecrübe sayesinde Türkiye’de kaliteli yabancı müzik dinlemenin gözde adreslerinden biri haline gelmiştir. Müzik dünyasında zamanla gelen yenilikleri ve gelişmeleri takip eden Power FM değişime uğramış frekanslar içinde yer almaktadır. Yani teknoloji ve internet ağının gelişmesi ile radyo dinleme imkanlarını güncelleyen radyo  Avrupa ve Amerika’da ki merkezlerden bu bilgi akışını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Tüm bunlar Power Fm’i radyo yayıncılığını eşsiz bir noktaya taşımıştır.
Power FM radyo hayatına girdiğinden bu yana bu sektörde Türkiye’de önemli yerlere gelmeyi amaçlamış büyük bir kuruluş Power Group bünyesinde olan bir radyodur. Bu nedenle radyonun amacı sadece sektörde tutunmak değildir. Büyük bir isim olduğunun farkında olarak Türkiye’de müzik anlayışının dünya standartları ile aynı oranda gelişmesine yardımcı olmaktır. Bu konuda öncülük ettiği projeler ile anlayışına bağlı olduğunu göstermektedir.
Frakans en iyi, en yeni müzik sloganıyla sizlere kaliteli müzik sunmaya çalışıyor. Power FM canlı yayın aralarında dinleyicilerine müzisyenlerin albümleri, kariyerleri ve  hayatları hakkında bilgiler sunuyor. Dünya piyasasında yeni çıkan parçaları herkesle aynı zamanda dinletme çabası içindedir. Parçalar hakkında sizlerden gelen düşünceler de radyo için çok önemlidir. Bu eleştiri ve istekler doğrultusunda radyo top 40 listelerini düzenlemektedirler. Power FM’in amacı müzik konusunda Türkiye’nin dünya ile eş zamanlı olarak gitmesine katkıda bulunmaktır.
Power Fm’in topladığı büyük beğeni, Power XL, Power Türk ve Fenomen radyolarının, 2003 yılında ise Power Türk TV’nin açılmasını sağladı. Tanıdık bazı Power FM programcıları ; Arkın Çelik, Aykut Balcı, Cenk Durmazel, Dj Funky C, Ali Yılmaz, Emre Karakurt, Fatih Uslu ve Senem Cevher ‘dir. Ve konuk olarak power fm canlı yayınlarına dahil olan ünlü DJ ler ; Armin Van Buuren, David Dee Vision, David Guetta, Dj Keith Holden, Dj Nikitas, Milk & Sugar, Paul Oakenfold ‘tur. Gerçekten kaliteli yayınları ile hayranı olacağınız Power FM sitemiz aracılığı ile kesintisiz dinlemeniz mümkündür. Sitemizden bu derece kaliteli bir hizmet vermek için uğraşan bu frekansı Power FM dinleyicilerine sunmaktan mutluluk duyarız.

~ Reklamlar ~Power FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Power FM Favori Radyom OlsunPower FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Power FM Dinle

Frekans Bilgileri
100.0 İstanbul
100.0 Ankara
100.0 İzmir
102.9 Adana
100.0 Antalya
100.0 Samsun
100.0 Alanya
100.0 Kuşadası
100.0 Balıkesir
100.0 Bolu
100.0 Bursa
100.0 Denizli
100.3 Diyarbakır
100.7 Erzurum
100.5 Eskişehir
100.7 Gaziantep
101.0 İskenderun
105.0 Mersin
100.0 Çeşme
100.0 Kayseri
100.0 Kocaeli
103.3 Malatya
100.3 Muğla
100.0 Bodrum
100.3 Fethiye
100.0 Göcek
100.0 Marmaris
100.7 Sakarya
100.0 Çorlu

Uydu Bilgileri
Türksat 2A Uydusu üzerinden ve Digiturk platformu üzerinden 407 nolu kanaldan canlı dinlenebilmektedir. Veya sitemizden 24 saat kesintisiz power fm dinleyebilirsiniz.

Power FM irtibat

İletişim Bilgileri
Telefon: 449 0 900
Faks: 212 481 63 64
hello@powerfm.com.tr
Teknik Sorunlar icin powerteknik@powerfm.com.tr

8.635 Dinlenme


Ferhat