0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 13 Temmuz 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Radyo 2000

Radyo 2000, arabesk müzik tarzındaki damar şarkıların yayınlandığı İstanbul merkezli bir radyo istasyonudur. Dinlerken kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz her türlü damar şarkıların kaliteli ses yayınıyla birleşerek sizlere kadar ulaştıran Radyo 2000 arabeskin kalbidir. Arabesk ve fantezi müzik türündeki en damar şarkıların yer aldığı yayınlarla dinleyici kitlesi etki altına alınarak müziğin duygusal ritimlerinin en derinliklerinize kadar ulaşması sağlanmaktadır.

Radyo 2000, İstanbul ve civarında 90.6 frekansında yayın yapmaktadır. İnternet kullanarak Türkiye ve dünyanın herhangi bir yerinden dinleme imkanı da sunulan Radyo 2000 dinlerken kendinizden geçeceksiniz. En iyi ve en başarılı arabesk ve fantezi müzik söyleyen sanatçıların seslendirdiği şarkıların eşsiz tınılarını dinlerken kendinizi müziğin akışına kaptırmamanız olanaksızdır. Slogan olarak “arabeskin kalbi” sloganını kullanan radyo bu sloganı fazlasıyla hak eden bir yayıncılık yapmaktadır. En damar şarkılardan oluşan yayın listelerini dinlemek bile apayrı bir keyif olmaktadır. İnternette ulaşma imkanınızın bulunduğu her yerde canlı olarak Radyo 2000 dinleme ayrıcalığı sizlere sunulmaktadır. Arabesk ve fantezi müzik türünün en çok dinlenen sanatçıları olan Ferdi TAYFUR, İbrahim TATLISES, Müslüm GÜRSES, Orhan GENCEBAY gibi sanatçıların yanı sıra fantezi müzik türünün önde gelen sanatçıları olan Cengiz KURTOĞLU, Selami ŞAHİN gibi sanatçıların seslendirdiği en damar şarkılar Radyo 2000 ayrıcalığıyla sizlere kadar ulaşmaktadır. Çok kaliteli ses yayın sistemine sahip olan Radyo 2000’de kaliteli şarkıları dinler ve kendinizden geçersiniz.

Radyo 2000, damar diye isimlendirilen hüzünlü arabesk ve fantezi müzik türlerindeki şarkıların sıkça yayınlandığı bir radyo istasyonudur. Radyo istek programlarıyla sms veya web yoluyla sizin istediğiniz şarkıların da yayın listesine alınması sağlanmaktadır. En iyi arabesk müziklerin hüzünlü ritimlerini yüreğinizde hissetmek isterseniz Radyo 2000 dinleyerek amacınıza ulaşabilirsiniz.

~ Reklamlar ~Radyo 2000 CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo 2000 Favori Radyom OlsunRadyo 2000 Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo 2000 Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo 2000 canlı yayın frekansı  90.6 ‘dır.

İletişim Bilgileri
Atış alanı Caddesi No: 113 Kat:6 ( Atış alanı Yol Ağzı BP İstasyonu Karşısı )
İstanbul Esenler 34180
Telefon: (0212) 432 30 40
Faks: (0212) 432 40 60
Web adresi : http://www.radyo2000.com.tr

2.271 Dinlenme


Ferhat