0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 07 Ekim 2012 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Hareketli
 
 

Radyo Banko

radyo banko
radyo banko

Radyo Banko, Ankara üzerinden 99.1 frekansıyla Ankara ve çevresine has, yöresel müzik yayını yapmaktadır.  Radyo çok yakın bir zamanda yayın hayatına başlamış olmasına rağmen Ankara’ya özel oyun havaları ve hareketli müzikleriyle de çok kısa sürede dinleyici yelpazesini oldukça genişletmiştir. Bunun nedeni geniş müzik arşivi ile gün boyunca reklamsız ve kesintisiz canlı yayınlar yapılmasıdır. Radyo Banko FM Ankara nın güçlü sesi olmakla beraber çok sevilen yerel radyo frakansıdır diğer kardeş fm radyosu park fm radyosu ilede gün içerisinde ortak yayın yapmaktadır. Yayınları çoğunlukla iç Anadolu bölgemizde özellikle de Ankara da oldukça bilinen ve sevilerek dinlenilen bu radyoları sitemiz üzerinden de Radyo Banko Dinleyebilirsiniz.  Yayını dinlerken yaşadığınız aksaklık ve sorunları lütfen bize iletişim adreslerimizden bildiriniz. Unutmayın Ankaralı olmak ve radyo banko dinlemek bir ayrıcalıktır!.. İyi dinlemeler diliyoruz..

ANKARANIN EN GÜZEL OYNATAN İLK VE TEK EĞLENCE RADYOSU!..

RADYO BANKO CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Banko Favori Radyom OlsunRadyo Banko Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Radyo Banko Dinle

Programcılar
Burcu : Dile burcudan ne dilersen
Hüseyin : Efsaneyle sabah akşam alem

İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 276 03 02
Adres: Ayaş yolu 23.km 201/A Sincan Ankara
Resmi Web sitesi: http://www.radyobanko.com
Parça isteklerinizi yukarıda belirttiğimiz adresten yapabilirsiniz.

Banko FM Radyo Sosyal Medya Adresleri
Facebook : http://www.facebook.com/radyobanko
Facebook : http://www.facebook.com/efsane.huseyin

Frekans Bilgileri
Ankara ilinde yayın yapan Radyo Banko bölgesel ve yerel lisans türüne ait karasal radyo istasyonlarının frekans ve yayın bilgileri aşağıdaki gibi güncellenmiştir.
Türksat 2A uydusu
Frekansı 11957
Polarizasyon Vertical (Dikey) Batı
Symbol Rate 2960
Fec 5/6

Radyo Banko Frekans

Ankara veya civarlarında yaşıyorsanız, 99.1 FM frekansı ile karasal yayına bağlanıp Banko radyoyu dinleyebilirsiniz. Radyo Banko Ankara’da çok büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Ve online olarakta tüm Türkiye’de ve yurtdışında oldukca fazla dinleyici kitlesine sahiptir. Ankara seymen oyun havalarının tam ankara yöresel, oyun havaları, ankara müziklerini bu radyo kanalı ile doyacaksınız.  Radyo Banko, karasal yayının dışında online olarak internet sitemiz “fmradyodinle.com” üzerinden de yayınları canlı dinleyebilirsiniz. Lütfen parça isteklerinizi Radyo Bankonun resmi web sitesi üzerinden gerçekleştiriniz. Şikayet veya önerilerinizi bize yazabilir, sayfayı facebook üzerindende yorumlayıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

13.463 Dinlenme


Ferhat