0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 04 Haziran 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Jazz
 
 

Radyo Cepte

Radyo Cepte, 24 saat kaliteli müzik sloganıyla hareket eden bir internet radyosudur. İnternet dünyasının olanaklarını sonuna kadar kullanan bu radyoda her zaman kaliteli müziğe ulaşmanız mümkündür. Radyo cepte farkıyla en son çıkan albümler, hit olmuş yerli ve yabancı jazz şarkılar, çok eski veya yeni şarkıları sayfamızdan online dinleyebilirsiniz.

Radyo Cepte dinleyicisi radyolarında Electronica, Alternative, Chillout, Dub,  Jazz, NuJazz, D&B, Lounge, Downtempo, Rock, Alternative Rock türündeki parçaları kesintisiz canlı radyolarında dinleyebilmektedir. İnternet üzerinden yayın yapan radyoyu dinlemek için cep telefonu, tablet, dizüstü, masaüstü gibi internete bağlanabilen cihazlardan herhangi birinin olması yeterlidir. İnternet üzerinden yayın yapıldığı için yayın kalitesinde herhangi bir düşme veya azalma olmamaktadır. Her zaman kaliteli müziğe ulaşabileceğiniz Radyo Cepte yayınlarını takip ederken sosyal medyayı kullanarak mesajlarınızı da iletebilirsiniz. Gündelik hayatımıza girdiğinden beri her geçen zaman içinde kullanıcısı ve yaşantımıza etkisi nedeniyle sosyal medya ağlarını etkili biçimde kullanma olanağının sunulduğu Radyo Cepte internet radyosu ile müziğin ruhumuza etkisini hissedebileceksiniz. Kaliteli müzik yayını yaparken programlarında yerli veya yabancı ayrımı yapmadan yer veren ve en popüler şarkıları, çalma listelerinde her zaman bulunduran bir radyodur. Radyoların kaybolmaya başlayan dinlenme oranlarının internet sayesinde tekrar yükselişe geçmesinin en güzel örneklerinden biri olan Radyo Cepte, radyo dinleme alışkanlığının tekrar kazanılmasına katkı sağlamıştır. Bir zamanlar hemen her kesimin mutlaka radyo dinlediği bir alışkanlıktan hareket ederek, popüler müzik türlerine yayınlarında yer vermesiyle bu radyo dinleme alışkanlığının tekrar geri kazanılmasında önemli katkıları olmuştur.

Radyo Cepte ile her zaman, her yerde müziksiz kalmayacaksınız. İnternet bulunan her ortamda müziğe ulaşmanın ve kaliteli müzik dinlemenin ayrıcalığını Radyo Cepte ile sizde yaşayın. Radyo Cepte yayınlarında, en iyi ve en başarılı ses sanatçılarının seslendirdiği hit olmuş şarkılara yer verilirken şarkıların eşsiz tınılarını yüreğinizde hissedeceksiniz.

~ Reklamlar ~Radyo Cepte CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Cepte dinlemektesiniz.
Radyo Cepte Favori Radyom OlsunRadyo Cepte Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Cepte Dinle

Frekans Bilgileri
Sadece internet yayınlarıyla dinleyicisine seslenen radyo şuan herhangi bir karasal frekansa sahip değildir.

İletişim Bilgileri
Radyo yönetimi ile “radyocepte.com” adresinden iletişime geçebilirsiniz.

1.137 Dinlenme


Ferhat