0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 05 Ağustos 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Nostalji
 
 

Radyo Dejavu

Çağatay Can Saka tarafından kurulan Radyo Dejavu prensip olarak eski şarkıları çalarak dinleyicilerinde nostaljik bir etki bırakmayı ilke edinmiştir. Son zamanlarda internette adı sık sık duyulmakta ve bununla birlikte kendine bir kitle oluşturup popülaritesini arttırmaktadır. 70ler 80ler ve 90ların en güzel, en hit parçalarını 24 saat kesintisiz olarak kaliteli bir hizmetle birlikte sunmaları dinleyicileri etkilemektedir. Ayrıca web sitesinin hoş ve etkileyici tasarımı sayesinde öförik bir zihinsel etkiyi de zihinlerimizde iz olarak bırakmaktadır.

Radyo Dejavu dinleyicisi olarak sitede bulunan formu doludurak kurucuya ulaşabilir, istek öneri ya da görüşlerinizi aktarabilir veya yeni şarkı/şarkıcıları listeye ekletebilirsiniz. Her gün güncellenen arşivi, binlerce şarkısı ve kesintisiz yayını herkesi içine çekmeye devam ediyor.

Zaman devasa bir uçurum ve bu uçurumdan çok şey düştü şimdiye dek. Ama bazı şeyler orada tutunacak bir şeyler bulabildi. Ve onlar bizim onları oradan çıkartmamızı bekliyor. Zamanın uçurumuna uzatacak bir merdiven bulmuşken onu atmamız aptallık olur doğrusu. Günümüzdeki saçma müziklerden sıyrılıp biraz geçmişe yolculuk yapmak hiç de fena olmazdı sanırım.

Ve sayfamız fmradyodinle.com adreslerinden dinleyebileceğiniz Radyo Dejavu her namede size eskilerden bir anı hatırlatacak. Duyduğunuz her şarkıda “aa ben bunu bir yerden hatırlıyorum” diyeceksiniz. Eğer siz de eskiden çok sevdiğiniz şarkıların adını unuttuysanız sadece melodisi varsa aklınızda bu radyoyu mutlaka dinlemelisiniz, mutlaka rastlayacaksınızdır.

~ Reklamlar ~Radyo Dejavu CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Dejavu Favori Radyom OlsunRadyo Dejavu Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Dejavu Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Dejavu dinlemek için internete bağlı bir cihaza ihtiyacınız vardır. Çünkü radyo sadece online yayın yapmaktadır.

İletişim Bilgileri
İlgili radyo yönetimi ile iletişime geçmek için info@radyodejavu.com adresine mail gönderebilir, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

3.939 Dinlenme


Ferhat