0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 11 Nisan 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Rock
 
 

Radyo Eksen

Radyo Eksen, kendini modern hayatın sesi olarak nitelendirir. Radyo Eksen dinleyicisi 92.6 Eksen FM frekansını dinlerken az konuşmanın yanı sıra reklamsız ve kesintisiz yayınlarını 1 Kasım 2000 tarihinden bu yana dinleyicisine iletmiştir. Genelde yayınlarında yaptığı programların kalitesi ile söz edilen radyoda gerçekten de modern hayatın çizgileri yer almaktadır. Kendi stilini oluşturmuş ve farklı olmayı seven inanları bir arada toplayan radyo dinleyicilerine hoş vakitler yaşatıyor. Yayınlarında sıkça rock ve metal müzik türünde parçalara yer açan radyo eksen, modern müziğin ekseni konumundadır.  Özellikle programlarında yabancı müziklere çoğunlukla yer veren radyo İstanbul’ dan yayın yapmaktadır.

Radyo Eksen, farklı çizgilere sahip ve sıra dışı müzik dinleyen gençleri temsil etmektedir. Özellikle internet sitesinden de canlı olarak yaptıkları yayınları dinleyebilir mesaj ve yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Avrupa’da dinlenen müziği Türkiye’de ki hayranlarına ileten ve yabancı müziğe önem veren radyoda her türlü haberi de bulabilirsiniz. Özellikle ülkemizde magazin adı altında birçok yabancı sanatçının hayatı irdelenirken, bu radyo sayesinde yabancı sanatçıların yapmış olduğu müzikleri, çalışmaları ve çıkarmış olduğu albümler ile çekmiş olduğu kliplerin haberlerini de alabilir farklı söyleşileri izleyebilirsiniz. İnternet sitesinden radyoyu takip ederken yayın akışını da inceleyebilir sevdiğiniz veya beğendiğiniz dj leri dinleme şansını yakalayabilirsiniz. Yayın akışındaki ünlü tanındık dj’leri; Gülşah Güray, Gülşah Turgut, Güven Yıldız, İrem Cana Berkel, Sine Büyüka, Selin Damar, Kanat Atkaya, Artemis Günebakanlı, Harun İzer ‘dir. Bazı popüler radyo programları ise; Alçak Basınç, Untitled, E Vitamini, Eksen Rock Show, Mix Tape, Eski Zaman Şarkıları, Oldies, The Only Band We Play, En İyi 40, Cover Project, Ve Telefon Acı Acı Çalar, Manyetik Bant, Indie Party, Eksen Akustik, Soundtrack, Fresh (Mabbas), Airbag vb.. birçok zengin içerikli müzik programlarına sahiptir. Yayınlarında yer verdiği programlar âdete gümbür gümbür geçmekte dinleyiciyi memnun etmektedir. Radyoda özellikle şehirde yapılacak olan yabancı tarz konserlerin bilgisi verilmekte veya herhangi bir kanalda yapılacak olan programın duyurusu yapılmaktadır. Eğer siz de yabancı müzik dinlemeyi ve farklı konular hakkında haberdar olmak istiyorsanız bu ekseninizi bu radyo doğrultusunda çeviriniz.

Radyo Ekseni evinizde, işyerinizde ve aracınızda seyahat ederken dinleyebildiğiniz gibi, internet bağlantısı olan bilgisayarlarınızdan da kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Hatta çalışmalarınızı yaparken veya internette dolaşırken ruhunuzu yabancı müziğin akışına bırakarak hem kendiniz hem de benliğinizi yenileyebilirsiniz. Kaliteli rock ve metal müzikler burada dinlenir, diyenlere siz de kulak verin ve yabancı müziğin keyfine varın.

~ Reklamlar ~Radyo Eksen CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Eksen Favori Radyom OlsunRadyo Eksen Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Eksen Dinle

Frekans Bilgileri
İstanbul 96.2 frekansı üzerinden de Radyo Eksen dinlenebilmektedir.

İletişim Bilgileri
Adres: Eski Büyükdere Cad. USO Center 34398 Maslak İstanbul
Telefonlar: (212) 335 0000 (Santral)
0 (212) 335 4035 (Halkla İlişkiler)
0 (212) 335 4456 (Reklam)
0 (212) 335 4722 (Reklam)
0 (212) 335 0088 (Fax)
E-Mail: radyoeksen@ntv.com.tr

1.382 Dinlenme


Ferhat