0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 18 Nisan 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Hareketli
 
 

Radyo FG

Radyo FG, 1997 yılının ocak ayında kurulan Production Departmen, yani “gelecek kuşak” olarak nitelendirilen hedef kitleye yönelik dünya çapındaki birçok organizasyonlar ile alanında öncü durumundadır. Emin adımlar ile ilerleyen Radyo FG dinleyici kitlesini kısa süre içinde artırarak yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Müziğin vazgeçilmezi olan radyo yaptığı organizasyonlarla da adından söz ettirmeyi başarmış birçok kişi tarafından tanınmıştır. İnternet sitesin de yüzlerce üyesi ve takipçisi olan radyo doğru yolda olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Radyo FG olarak yaptığı açılış partisi ise büyük ses getirdi ve dünyanın en ünlü grubu olan TECHNO-DANCE grubu ile açılışına adeta damgasını vurarak herkesi hayran içinde bıraktı. CNR Dünya Ticaret Merkezinde düzenlenen bu açılış konserine ise, 8.000 kişi katılım göstererek büyüleyici bir atmosferin yaşanması sağlanmıştır. Radyo FG o andan itibaren İstanbul’ da yapılan önemli organizasyonların çoğuna ev sahipliği yaparak radyo dinleyicilerinide memnun etmeye devam etmiştir. Şimdiye kadar elektronik müziğin en iyilerini ağırlayan ve organizasyonlarını gerçekleştiren radyonun tüm organizasyonlarına olan katılım ise 600.000 civarındadır. Radyo FG 93.7 frekansından dinlediğiniz radyo bir ‘’Event’’ radyosudur. Kaliteli hizmetleri ve kişileri coşturan organizasyonlarının yanı sıra radyo yayınlarına da tüm hızla devam etmektedir. Türkiye’nin en iyi DJ’ leri olan, BeeGee, DJ Tarkan, UHR, U.F.U.K, Soulpower, Cem Salman, Unit-E, Procombo, Ferhat Albayrak, Fattish, Alican&Soner, Emrecan Çakır, Sertaç Şahin, Ali & Ozan, Mert Medeni, Mert Yücel, Batu Erbilgin, Metin Barım, Can Tanca gibi DJ lerin yanı sıra Dünyanın en iyi DJ lerine programda yer verdiği radyo bu anlamda da bir ilke imza atmıştır.

Radyo FG, yayınlarında olduğu kadar yaptığı organizasyonlarında yakalamış olduğu başarı sayesinde alanında öncü bir radyo olma özelliğini taşımakla birlikte birçok kitle tarafından online dinlenmektedir. İnternet sitemiz üzerinden Radyo FG ‘nin WMA ve AAC+ ses formatlarındaki yüksek kaliteli canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz. Radyo FG 93.7 müziğiyle sadece Türkiye’ye değil, tüm dünyaya ulaşmaktadır.

~ Reklamlar ~Radyo FG CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo FG Favori Radyom OlsunRadyo FG Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo FG Dinle

Radyo FG Hakkında Özel Bilgiler
– Radio FG 93.7 Çaldığı müzik türkleri içersin de en çok dinlenen 4.cü radyo frekansıdır.
– Radio FG 93.7 cumartesi ve pazar günleri en çok dinlenen radyo kanalıdır.
– Radio FG 93.7 en “kendine has (orjinal)” ve “karizmatik” imaja sahip özel bir radyo istasyonudur.
– Radio FG 93.7 son 4 ay içersin de bilinirliğini ve dinlenme oranlarını en çok arttıran radyo kanalıdır.
– Radio FG 93.7 soluksuz en uzun süre dinlenen radyo istasyonudur.
– Radio FG 93.7 seyahat ederken veya araç kullanılırken dinlenilen radyolar arasında açık bir farkla, en çok dinlenen radyo kanalıdır.

Radyo FG Frekans

Frekans Bilgileri
Radyo FG İstanbul üzerinden 93.7 fm frekansından canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
E-mail: info@futuregeneration.net
Adres: Beyaz Karanfil Sk. No:22 3. Levent / İstanbul / Turkey
Tel: 0 212 – 283 5050
Tel: 0 212 – 283 6060
Fax: 0 212 – 283 0543

5.524 Dinlenme


Ferhat