0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 10 Ağustos 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Yöresel
 
 

Radyo Güney

Her kesimden insanı kendisine bağımlı yapabilecek kadar kaliteli bir radyo olan Radyo Güney  FM, 1994 yılında Adana’da kuruldu. Bölgesel olarak güçlü bir vericiyle 99,2 frekansında yayın yapmaktadır. İlk önceleri pop müzik dalında yayına başlayan ve 1999 yılında Erkan Eğitim Kurumlarının bünyesine katılmasıyla güncellenen radyo artık Anadolu rock, Türk halk müziği, Anadolu pop, etnik müzik, özgün müzik ve alternatif müzik türlerinde yayın yapmaktadır. Son zamanlardaki teknolojik değişimden etkilenen Radyo Güney Fm de online yayına başlamış ve pek çok platformdan dinlenilebilmektedir.

Yayınlarında isteklere, mesajlara önem veren ve yayınlarına dinleyicileri de zaman zaman katan Güney FM 16 saat program dahilinde ve 8 saat de otomatik yayın yapmaktadır. Radyoda yayın yapılan türler hem hedef kitlenin gönlünü kazandırdı hem de kültürel ve tarihi değerlerden de kopulmadan modern müziği kulaklarımıza serdi. Geniş müzik yelpazesiyle kuruluşundan gelen “en iyisi olmak” felsefesini birleştirerek her zaman en iyi olmak için çabaladı ve bölgesinde çok güçlü bir yer edindi. Kendi kitlesini oluşturduğu gibi haklın da kopamadığı bir radyo haline gelen Güney Fm’i Adana’da gittiğiniz her yerde, her dükkandan duyabilirsiniz.

Radyo Güney FM – Çukurova’nın alternatifsiz Türkü radyosudur. İnternet üzerinden de olmak üzere 24 saat ve aralıksız yayın yapıyor olması Güney Fm’in Konumunu ve sorumluluklarını öncelikli yapmaktadır. Radyo Güney dinlemek için sayfamızı sürekli ziyaret edebilir. İnternette gezinirken canlı radyonuzu da dinleyebilirsiniz.

~ Reklamlar ~Radyo Güney CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Güney Favori Radyom OlsunRadyo Güney Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Güney Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Güney Adana dinleyicisi için yerel frekansı 99.2 FM bandı olan radyoyu bulunmakta olduğunuz sayfamızdan da devamlı takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Çakmak Cad. 18. Sok. No:5
Seyhan Merkez, Seyhan, Adana
Telefon Numarası: +90 322 363 66 67

2.595 Dinlenme


Ferhat