0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 20 Şubat 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Radyo Hazar

Radyo Hazar Elazığ‘da 92.0 frekansı ile yayın yapan yerel radyo kanalıdır. Radyo genel olarak arabesk ve fantazi müzik kategorisinde parçalar çalmaktadır. Radyo Hazar “Elazığ’ın Kralı” sloganını kullanmaktadır ve tüm Elazığ haklı tarafından oldukça popüler olan radyo bu yörede sevilerek dinlenilmektedir. Radyo dinlemenin Elazığ’daki karşılığı Radyo Hazar dinlemektir. En sevilen arabesk üstatları ; Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, İbrahim Tatlıses, Bergen, Azer Bülbül, Selahattin Özdemir, Hüseyin Altın, Cengiz Kurtoğlu, Güllü .. gibi ünlü sanatçılarımızın unutulmayan arabesk eserleri sık sık radyoda yayınlanmaktadır. Arabesk müzik dinleyicilerinin severek dinleyeceği bu radyoyu şuan bulunmakta olduğunuz fm & radyo dinleme sayfamız adresinden de devamlı canlı dinleyebilirsiniz.

~ Reklamlar ~Radyo Hazar CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Hazar Favori Radyom OlsunRadyo Hazar Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Hazar Dinle

Yayın Akışı
Radyo’nun internet sayfasında henüz sabit bir yayın akışı yayınlamamış olmakla beraber, program ve programcıları hakkında da ayrıntılı bilgi paylaşılmamış. Radyo Hazar web sayfasında bu tanımlamaları yayınladığında sitemizde şuan bulunduğunuz Hazar FM sayfası da otomatik güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

Radyo Hazar Frekans

Frekans Bilgileri
Elazığ’dan 92.0 frekans bilgisi ile dinleyebileceğiniz bu yerel radyo kanalını internet ile radyohazar.com veya fmradyodinle.com adreslerinden canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Radyo ile iletişime geçmek için http://www.radyohazar.com/iletisimhatti.php adresini kullanarak Radyo Hazar Elazığ yetkililerine yazabilir, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Veya HAZAR yaz bir boşluk bırak mesajını yaz 3969 gönder.

4.529 Dinlenme


Ferhat