0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 03 Ekim 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Radyo İlaç

Radyo ilaç Şahin Özer tarafından kurulmuştur. Radyo ilk yayına başladığında radyo şahin adı ile yayın hayatına başlayıp daha sonraki dönemlerde radyo ilaç adını alan firmamız, İstanbul’ da 100.8 frekansı ile dinlenebilen ve popüler müziğin her türlüsünü dinleyici kitlesi ile ulaştırmayı başarabilen bir hizmet sunmaktadır. Sizde evinizde, iş yerinizde, yolculuklarınızda ve otomobilinizde sorunsuz, kesintisiz ve üst düzey dijital ses seçeneği ile müzik dinlemek istiyorsanız başka bir adres aramanıza gerek yok. Gücünü halktan alan ve yıllardır her konuda halkın sesi olmaya çalışan programlara yer veren radyomuz, bu konuyu adeta felsefe ve ilke haline getirmeyi hedef edinmiştir.

En güncel ve yeni müziklerin öncüsü olan ve güçlü bir arşivi bulunan radyomuz, istediğiniz her şarkıyı rahat bir şekilde bulabileceğiniz bir imkanı da siz değerli dinleyicileri ile buluşturmaktadır. Aynı zamanda radyo ilaç dinle seçeneğine internet sitemiz üzerinden ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Hemen web sayfamızı ziyaret ederek online platform üzerinden bizi kendinize misafir edebilirsiniz.

7/24 canlı radyo ilaç dinlemek için cep telefonlarınızı ve tabletinizi de kullanabileceğinizi aynı zamanda sizlerin hizmetine sunduğumuz sms hattından da isteklerinizi bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. En yeni ve güncel tüm kategoride ki parçaları istediğiniz an dinleyebileceğinizi önemle belirtir, tüm dinleyenlerimize keyif ve mutluluklarla dolu anlar yaşamasını yürekten temenni ederiz.

~ Reklamlar ~Radyo İlaç CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo İlaç Favori Radyom OlsunRadyo İlaç Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo İlaç Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo İlaç İstanbul frekansı 100.8 karasal yayını üzerinden canlı dinlenmektedir.

İletişim Bilgileri
Zeytinoğlu Cebeci Caddesi Çiçeksuyu Sokak No:28 Akatlar-Etiler / İSTANBUL
Tel: 0212 351 82 20 (Radyo İlaç)
Tel: 0212 654 66 33 (Radyo Ekin)
Fax : 0212 351 82 17 (Radyo İlaç)
E-mail: info@ekinradyo.com
E-mail: bilgi@radyoilac.com

3.768 Dinlenme


Ferhat