0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 02 Haziran 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Klasik
 
 

Radyo İlef

Radyo İlef, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin kurduğu ve halen bu fakülte tarafından idare edilen bir radyo istasyonudur. Radyo ilef Ankara ve çevresine 91.0 Fm frekansından yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden tüm Türkiye ve dünya çapında yayın da yapmaktadır. Klasik müzik ağırlıklı olarak yayın yapan Radyo ilef, yabancı müziklerden popüler olan şarkılara da yayınlarında yer vermektedir.

Radyo İlef, bir üniversite radyosu olmasına rağmen gerek program sunanların öğrenci olması, gerekse bir iletişim fakültesine ait olmasından dolayı gelişmeye açık bir radyodur. Öğrencilerin eğitim görürken uygulama yapma imkanlarının sunulduğu Radyo ilef’de yayınlanan programlar çok ses getirmektedir. Canlı olarak yayın yapan ve programlarının kalitesiyle yıllardır keyifle dinlenen bir radyo istasyonu olmasının yanında yayınlarda özenle seçilen şarkıların yer aldığı müzik listeleri de oluşturulmaktadır. FM frekansı üzerinden yayın yapmasından dolayı Ankara ve civarında kaliteli radyo dinleme olanağı sunulmaktadır. Aynı kalitede internet üzerinden de online olarak radyo dinleme imkanı sunulan dinleyici kitlesi, ilef radyonun müptelası olmaktadır. Radyo ilef’de yayınlanan klasik müziklerin tınıları ruhumuzun derinliklerine kadar işlemektedir. Kaliteli şekilde dinlenebilen radyo ilef yayınlarının etkisi radyo dinleme olanağının bulunduğu her yerde kendini hissettirmektedir. Üniversite radyoları arasında yıllardır keyifle ve zevkle dinlenen radyo olma özelliğini sürdüren radyo ilef’i internet ortamında dinlemek apayrı bir ayrıcalıktır. Müziğin ruhun gıdası olmasını çok iyi yansıtan yayınlarıyla radyo ilef, müziğin etkisiyle bambaşka diyarlarda gezinmeyi sevenleri uzun yolculuklara çıkarmaktadır.

Radyo ilef ayrıcalığıyla klasik müzik dinlemek isteyenlerin radyolarını 91.0 FM frekansına ayarlamaları veya internet üzerinden dinlemek için fmradyodinle.com sitesini ziyaret etmeleri yeterlidir. Dinleyenlerde bambaşka hisler uyandıran klasik müziğin ruh üzerinde çok etkili olan dinletilerini yüreğinizde hissetmek için radyo ilef dinleyin.

~ Reklamlar ~Radyo İlef CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo İlef Favori Radyom OlsunRadyo İlef Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo ilef Dinle

Frekans Bilgisi
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından yayınlanan radyonun Ankara ve çevresinde 91.0 FM frekansından canlı yayınları dinlenebilir.

İletişim Bilgileri
Adres: Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi 06590 Cebeci Ankara
Telefon: 90 312 319 77 14
Faks: 90 312 362 27 17

6.735 Dinlenme


Ferhat