0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 06 Ekim 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Radyo İmparator

2007 yılında yayın hayatına başlayan ve daha sonra değiştirdiği tarzı ile fantazi arabesk alanında hizmet eden radyo imparator, 105,8 frekansı ile başta İstanbul olmak üzere Marmara’nın pek çok ilinde dinlenebilmektedir.

Dijital ses kalitesi ile dinleyicilere evinde misafir hissiyatı verdiren radyomuz her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren yönü ile İstanbul’ un radyo dinleme konusunda en çok tercih edilen frekanslarından biri olmuştur. Arabesk müziğinin öncüsü olan ve her gün binlerce müziği bu tarzı seven kişi ile buluşturan radyomuz, yayın akışı ile de sizlere farklı bir dinleti sunmayı şiar edinmiştir. Radyo imparator dinle seçeneği ile sizde hem sektörün yeni isimlerinin şarkılarını dinleyebilir hem de tutkunu olduğunuz şarkıcıların parçalarını telefon ya da sms yolu ile istekte bulunarak dinlemeyi başarabilirsiniz.

Canlı radyo imparator dinlemek için sadece bir radyonuz olmasına gerek yok. Bize bilgisayarınızdan, cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden de ulaşabilir ve 7 / 24 akıcı bir şekilde yayınlarımıza iştirak edebilirsiniz. Fantazi ve arabesk müziğinin öncülerinden olan radyomuz ara sıra sizlere sunduğu popüler müziklerle de farklı bir soluk sunmayı başarmıştır. İstanbul’ da her geçen gün dinleyici sayısını arttıran radyomuz, her türlü etkinlik, panel ve sosyal kampanya gibi konulara da destek olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Sizde arabesk müzik seviyorsanız başka bir adres aramanıza gerek yok. Hemen radyo imparatora gelin, istediğiniz parçaları online ve kesintisiz bir şekilde dinlemenin tadını çıkarın. Tüm ziyaretçilerimize ve dinleyenlerimize keyifli, sağlıklı ve mutlu haftalar diliyoruz.

~ Reklamlar ~Radyo İmparator CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo İmparator Favori Radyom OlsunRadyo İmparator Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo İmparator Dinle

Frekans Bilgileri
Balıkesir : 103.5
Bursa : 98.1
İzmir : 107.3
İstanbul : 105.8
Tekirdağ : 98.5
Kocaeli : 98.1

İletişim Bilgileri
Adres : Küçükçamlıca Mah. Üçpınar Cad. Yanık Sok. Nu:2 HK Plaza Üsküdar – İstanbul
Telefon : +90 (216) 402 17 17

2.603 Dinlenme


Ferhat