0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 15 Mart 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Dini
 
 

Radyo İslam

radyo islam
radyo islam

Radyo İslam dini ve tasavvufi konularda radyo yayınları gerçekleştiren gözde radyolarımızdan biridir. 2004 yılında Avusturya’nın Vorarlberg bölgesinde kurulmuştur. Radyo 7 yıldır yaptığı tüm programlarında İslami bir yayın akışı hakimdir. Artık radyo dinleyicilerinin de radyolarımızdan beklediği de budur. Çünkü gün içerisinde ne zaman olursa olsun radyo dinlemek istediğinde istediği bir tarzda kategorilendirilmiş müzik veya programla karşılaşmak ister. Radyo İslam bu düşünceye sahip oluşundan ötürü sizlere ulaştırmak istediğimiz radyolardan biridir.

Sitemizde bulunan Radyo İslam dinle seçeneğine tıkladığınızda da dini ezgiler, ilahiler, dini sohbetler ve bu konularda hoşunuza gidebilecek programlarla karşılaşacaksınız. Radyo İslam, Avusturya yerel radyolarında yerel bir frekanstan aldığı iki saatlik yayın hakkı ile başladığı bu yola, siz sevgili dinleyicilerinin katılımları ile bölgede 24 Saat yayın yapan bir radyo frekans olmayı amaçlamaktadır. Bu güne kadar Radyo islam ummetin sesi dinleyen ve güzel mesajları ile bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dinleyicilerimizin, güzel yorumlarını sayfamızdan eksik etmemesi ve dualarını esirgememesi temennisiyle.

Radyo İslam CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo slam Favori Radyom OlsunRadyo slam Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Radyo İslam Dinle

Programlar
Hayat Güzeldir – Hanife Çınar Darak
Pazar İstekleri – Musa Güçlü
İstek Saati – Kemal Faruk ALTINKURT

Frekans Bilgileri
Radyo İslam yayınları şuan için sadece internetten dinlenebilmektedir. Dini ve tasavvufi konularda gerçekleştirdiği canlı yayınları ve çaldığı ilahiler ile beğeni toplamıştır. Sizlerde İslami Radyo dinlemek istiyorsanız sitemizde şuan bulunmakta olduğunuz özel Radyo İslam sayfamızı sık sık ziyaret etmelisiniz. Radyo İslam dinlemek için doğru adrestesiniz.

İletişim Bilgileri
Celil SERÇE
Genel Yay.Yön.
Tel +43 (0) 660 653 71 35
[email protected]
Kemal Faruk ALTINKURT
Web & Yayın Sorumlusu
Tel +43 (0) 680 315 35 49
[email protected]

1.953 Dinlenme


Ferhat