0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 06 Mayıs 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Radyo Kral

Radyo Kral, yayınlarında yaptığı programlar ile müzik keyfini dinleyicilerine kaliteli bir şekilde sunan bir radyodur. Bünyesinde her tür müziği dinleyicilerine ulaştıran radyo istek ve mesajlarınıza da yayınlarında yer vermektedir. Müziğin duayenlerinden dinleyeceğiniz şarkıları ile geçmişinizde yaşadığınız anılara yol alabilir, duygusal yoğunluğu tam anlamıyla bu radyo sayesinde yaşayabilirsiniz. Radyo Kral yayın yelpazesini oldukça geniş tutmakta ve Arabesk, pop zaman zaman rock müziğinde dönemin en son parçalarını dinleyebilir, canlı yayınlara da katılabilme imkânını bulabilirsiniz.

Radyo Kral en çok dinlenen ve takip edilen radyo olmasını, kaliteli ve düzgün yayın akışının sürekliliği ile tamamlamıştır. Bu anlamda evlerde, işyerlerin de, internet ortamından online dinlenebilmesi yani kolay ulaşılabilmesi ile dinleyicinin gönlünü fethetmiştir. Herkesin aradığı ve gündem de olan şarkıları yayınlarında, dinleyiciye ulaştıran radyo kral kalitesinden ödün vermemiştir. Radyonun internet yayınlarını radyo kral player sayesinde düzgün ve kesintisiz dinlenmesi de dinleyiciyi mevcut farklı radyo dinleme alternatifleri ile memnun etmektedir. Bu anlamda geniş bir müzik yelpazesine sahip olan radyonun dj leri de herkes tarafından takip edilmektedir. Hatta programların dolu dolu geçmesi, canlı telefon bağlantıları ve dinleyicilerin isteklerine cevap veren radyo tüm hızıyla yayın akışını sürdürmektedir. Batıdan doğuya, kuzeyden güneye her bölgede internet aracılığıyla dinlenen radyonun bölgesel frekansı aktif edildiğinde sitemizden yeni frekansa kolayca ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinden canlı yayınlarını takip eden radyo kral dinleyicisi, kişilerin internette işlerini yaparken veya nette gezinirken dinleyicilerine kesintisiz müzik ziyafeti yaşatmaktadır.

Radyo Kral sitemiz  fmradyodinle.com üzerinden de yayın yapmaya başlamıştır. Ancak radyonun kendi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 24 saat yayın akışı yapan radyo dinleyicilerine her zaman müzik keyfini yaşatmaya devam edecektir. Kaliteli yayın akışında farklı programlara da yer veren radyo her kesimden dinleyiciyle buluşmakta ve internet sitesi sayesinde müzik türleri hakkında dinleyicileri bilgilendirmektedir. Bu anlamda herkes tarafından keyifle dinlenen radyoda siz de istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

~ Reklamlar ~



Radyo Kral CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Kral Favori Radyom OlsunRadyo Kral Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.



~ Reklamlar ~



Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Kral Dinle

İletişim Bilgileri
Radyo sahibi : Hasim Uslu
Tel : +49 216 625 42 57
E-Mail : H.Uslu@t-online.de
Adres : Moenchengladbach, Geneickener Str.54, Almanya

Frekans Bilgileri
Radyo Kral dinleyicisi radyoyu sadece internet üzerinden online dinleyebiliyor. Şuan bulunmakta olduğunuz canlı radyo dinleme sitemizden radyonun yayınlarını online dinleyebilirsiniz.

1.997 Dinlenme


Ferhat