0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 27 Mayıs 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Hareketli
 
 

Radyo Mastika

Radyo Mastika, adından da anlaşılacağı üzere oyun havaları ile insanın içini kıpır kıpır eden şarkıların yayınlandığı bir radyo istasyonudur. “Frekansı sabit, kendisi oynak radyo” sloganı ile yayın hayatında olan Radyo Mastika’yı canlı olarak internet üzerinden dinleyebilirsiniz. İstanbul ve çevresinde 89.4 FM frekansından yayın yapan Radyo Mastika’yı dinlerken oynamamak için kendinizi zor tutacaksınız.

Radyo Mastika kaliteli oyun havaları dinletmeyi amaç edinmiş bir radyo olarak her geçen gün dinleyici kitlesini artırmaktadır. Zaten millet olarak kapı gıcırtısında bile kollarımızı iki yana açarak hemen oynamaya başlarız. Düğünde, sünnette, nişanda, sözde, arkadaş toplantısında, asker uğurlamasında, arabada, evde bir oyun havası duyduğumuz anda hemen kollarımızı iki yana açar ve başparmakla işaret parmağını birleştirip şıklatarak oynamaya başlarız. Bu şekilde davranan bir millet için yapılabilecek en güzel şeyi başaran Radyo Mastika, bizlere her an oyun havası dinleme olanağı sunmaktadır. 24 saat kesintisiz oyun havası yayınlayarak istediğimiz her saatte oyun havası eşliğinde dertlerimizi ve kederlerimizi unutmamızı sağlamaktadır. Birbirinden güzel oyun havalarına bazen oynak yöresel ezgiler eklenerek yayınlanırken düzenlenen istek programlarıyla da dinleyicinin yayına müdahale ederek kendi istediği oyun havalarının çalınmasına olanak sağlanmaktadır. İnsanın içini kıpırdatan ezgileri internet bulunan her ortamdan dinleme imkanını Radyo Mastika sizlere sunmaktadır. Radyo Mastika’da yayınlanan oyun havalarındaki davul zurna eşliğinde ister halay çekin, ister göbek atın, isterseniz de gerdan kıvırarak müziğe eşlik edin. Neşeyi elden bırakmanızı engelleyecek tarzdaki oyun havalarının yayınlandığı Radyo Mastika, sizi kendinizden geçirecek kadar etkili müzikleri yayınlamaktadır.

Radyo Mastika ile oyun havalarını her zaman yanınızda bulundurarak neşenize neşe katın. Radyo Mastika’da yayınlanan birbirinden oynak şarkıları duyduğunuz andan itibaren kendinizi müziğin oynak ritmine eşlik etmekten alıkoyamayacaksınız.

~ Reklamlar ~Radyo Mastika CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Mastika Favori Radyom OlsunRadyo Mastika Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


İstek ve mesajlarınız için Mastika yazın bir boşluk bırakıp mesajınızı 3929’a gönderin…

Radyo Mastika Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Mastika dinlemek için radyo alıcınızı İstanbul’da 89.4 frekansına almalısınız.

İletişim Bilgileri
Web: www.radyomastika.com
Tel: 0212 690 48 36
Fax: 0212 690 48 38
E-Posta: info@radyomastika.com
Canlı Yayın : 0212 690 74 74
Reklam: 0212 690 48 36 fatih@radyomastika.com
Radyo Dinleyici Temsilcisi : Pınar ACAR pinar@radyomastika.com
Adres: Saadetdere Mahallesi Eşkinaz Caddesi 67.Sokak No:13 Kar:3 Esenyurt/İstanbul
Radyonun uydu bilgilerini çok yakında sizlerle paylaşacağız.

8.202 Dinlenme


Ferhat