0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 20 Mayıs 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Radyo Megasite

radyo megasite
radyo megasite

Radyo Megasite, Ankara ve çevresine yayın yapan, arabesk müzik içerikli yerel radyodur. Yaklaşık 20 yıldır yayın hayatında bulunan Radyo Megasite, insan ruhuna hitap eden müziğin teknolojik şekilde dinleyicilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Arabesk müzik tutkunlarının çok sevdiği Radyo Megasite’yi fmradyodinle.com adresi üzerinden de dinleyebilirsiniz.

Radyo Megasite, karasal yayınla bölgesel olarak yayın yapsa da internet sayesinde dünyanın her yerinden rahatlıkla dinlenebilmektedir. Arabesk müziğin insanı alıp başka diyarlara götüren tınılarının eşliğinde hayal dünyasının kuytularında gezinebileceksiniz. Yaşadığınız aşklar tekrar aklınızın bir köşesine yerleşecek, içiniz acıyacak, yüreğiniz sızlayacak. Arabesk müzik ile dopdolu duygular yaşayacaksınız. İnternet sayesinde radyomuzu canlı olarak her yerde dinleyebilme olanağı sunulurken, arabesk müzik de Radyo Megasite ile her zaman yanınızda olacaktır. İnternet ortamında Türkiye ve dünyanın her yanında radyonuzu dinleyebilirsiniz. Radyo Megasite’de her zaman sevdiğiniz ve dinlemekten zevk aldığınız arabesk müzik yayını yapılmaktadır. 24 saat kesintisiz arabesk müzik dinlemenin yolu Radyo Megasite dinlemekten geçmektedir. Arabesk müziğe ulaşmaya çalışırken çok fazla uğraşmanıza gerek bırakmadan ister radyonuzdan isterseniz de bilgisayar veya cep telefonunuz üzerinden erişebilirsiniz. Son teknoloji radyo yayıncılık araçlarını kullanarak radyonun sesinin sizlere kadar kaliteli şekilde ulaşmasını sağlayan Radyo Megasite’de arabesk müzik dinlemenin keyfi bambaşkadır. Yayın hayatına 1993 yılında Ankara’nın ilk özel arabesk radyo istasyonu olarak başlayan Radyo Megasite, 101.1 frekansı ile Ankara ve çevresine yüksek ses kalitesiyle yayın yapmaktadır. Arabesk müziğin popüler olmuş şarkılarını her zaman yayınlayan radyoda kesintisiz olarak arabesk şarkılar dinleyebilirsiniz.

Radyo Megasite dinleyenler kervanına katılmak istiyorsanız sadece Ankara veya çevresinde yaşamanız gerekmiyor. İnternet sayesinde ağ bağlantısının bulunduğu her alanda arabesk müziğe http://fmradyodinle.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Radyo Megasite, sadece arabesk müzik yayını yapan ender radyolardan biridir.

Radyo Megasite CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Megasite Favori Radyom OlsunRadyo Megasite Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Radyo Megasite Dinle

Yayın Akışı
00:00 – 05:00 – Gece’den Sabah’a Ayhan
05:00 – 07:00 – Mega Mix
07:00 – 12:00 – Atalay Show
13:00 – 18:00 – Ilgın’la Rastgele
18:00 – 20:00 –  Hüseyin Kağıt & Mert’le Tam Gaz & Sincanlı Mustafa Taş
20:00 – 00:00 – Ata iLe Seyir Hali
Radyo hafta sonu canlı yayınlarına ilave olarak ” Ankara Oyun Havaları, Kafadengi, Bilge, Hasan İle Radyo Vakti ” programlarına yer vermektedir.

Radyo Megasite Frekans

Frekans Bilgileri
Istanbul – 101.1

İletişim Bilgileri
Megasite Radyo Televizyon Reklamcılık ve Organizasyon A.Ş.
Tel : +90.312 425 12 16
Canlı Yayın: +90.312 ( 425 06 16 – 425 68 48 )
Faks: +90.312 419 79 19
E-mail : [email protected]

2.011 Dinlenme


Ferhat