0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 16 Temmuz 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Yabancı
 
 

Radyo Mydonose

1988 yılı 12 Ocak tarihinde Ankara’da ve 8 Haziran’da ise; tüm Türkiye Radyo Mydonose adı ile tanışmıştır. İsmi ile dikkatleri üzerine toplayan bu radyo çok güçlü bir şekilde ekip ile çalışmalarını bugün hala sürdürmektedir. Radyo Mydonose FM dinleyicisi için kısa süre içerisinde radyoculuk alanında vazgeçilmezler arasına girmeyi başarmıştır. Bu radyonun çok güzel bir özelliği bulunuyor ki, o da kendi moda dünyasını oluşturmasıdır. Bu radyoyu diğerlerinden farklı kılan durumu, her daim ilkleri meydan getirmedeki gösterdiği tutumu olmuş ve uzun süredir yayın hayatını aynı şekilde devam etmektedir. Sürekli ilkleri başaran bu radyo Oscar törenleri içerisinde akredite şeklinde yer alan ve sürekli canlı yayın bağlantıları yapan ilk radyo olmaktadır. Türkiye içerisinde bir numaralı radyolar arasında bulunmasının en büyük nedeni bundan kaynaklanmaktadır.

Radyo Mydonose dinleyicisine mükemmel olan hit şarkılar ile özel albümler oluşturarak çok fazla satan kasetlerin listelerini de radyo dinleyicisi ile buluşturuyor. Mydonose FM kaliteli sunumu ve uzman kadrosu ile daima akıllarda kalan büyük etkisi bulunmaktadır. Ayrıca dünyaca bilinen ve çok ünlü sanatçı ve şarkıcıları da radyo içerisinde yer vererek dinleyiciyi farklı kulvarlarda buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Radyomuz canlı yayın hayatına başladığı seneden itibaren sayısız ödülleri almaya hak kazanmıştır. Bu yüzden kalitesi ve mükemmel özellikleri ile de sürekli zirveye doğru tırmanışı sürmektedir. 21 ülke üzerinde 40 milyonun üzerinden bulundan dinleyici ve izleyicisine kaliteli radyo frekans yayınlarını sunmaktadır. Diğer kanallar kaliteli olsa bile kendi alanında tek ve kendi stilini oluşturan tek radyo olduğu için yoluna rakipsiz olarak devam etmektedir.

Radyo Mydonose ile müziğin tadını ve kalitenin güzelliğini yaşamalısınız. Sürekli eski ya da yeni yabancı hit olan şarkılar ile farklılığı yaşamaktadır. Dinleyiciyi kendinize çok güzel bir şekilde bağlamakta ve kaliteden yana olarak çok büyük projelere imza atmaktadır. Kendini geliştirmeye devam eden bu radyo farklılıklarını yeni süprizler ile sürdüreceğinden hiç şüphemiz yoktur.

~ Reklamlar ~Radyo Mydonose CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Mydonose Favori Radyom OlsunRadyo Mydonose Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Mydonose Dinle

Frekans Bilgileri
Adana 91.8
Alanya 106.5
Ankara 106.0
Antalya 106.0
Balıkesir 106.3
Belek 106.0
Bodrum 106.4
Bursa 106.2
Çeşme 106.0
Denizli 106.5
Didim 106.4
Erzurum 106.0
Eskişehir 106.0
Gaziantep 106.5
İstanbul 106.2
İzmir 106.0
İzmit 106.2
Kayseri 106.0
Kemer 106.0
Konya 107.0
Manavgat 106.0
Marmaris 106.3
Mersin 107.0
Samsun 106.5
Sapanca 106.3
Side 106.0
Tekirdağ 107.0
Yalova 106.2
Zonguldak 106.5

Radyo Mydonose Uydu Frekansları
Türksat 3A 12729 H 30000 5/6 D-Smart 526.kanal’dan canlı dinleyebilirsiniz.
EUROBIRD 2 (25.5 E)
Frekans: 11.040 Mhz
Polarizasyon: Vertical (Dikey)
Sembol Rate: 1536
Fec: 3/4

İletişim Bilgileri
Radio Mydonose ile iletişime geçmek için;
E-mail: iletisim@radyomydonose.com.tr mail adresine yazabilirsiniz.

SMS : Telefonunuzun mesajlar menüsünden yeni mesaj kısmına, mesajınızın başına MYDONOSE yazıp bir boşluk bırakıp mesajınızı yazıp 3717’e yollayabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerden Radyo Mydonose’u net dinleyemiyorsanız ve/veya herhangi başka bir teknik problem için e-mail adresimiz : teknik@radyomydonose.com.tr

Cengiz Ünsal / Radyo Müdürü – cunsal@spectrummedya.com.tr
Ümit Bilir / Technical Manager – ubilir@spectrummedya.com.tr
Benay Durmaz Güner / İçerik Direktörü – bdurmaz@spectrummedya.com.tr
Marketing / marketing@spectrummedya.com.tr
İnteraktif Departman / interaktif@spectrummedya.com.tr

Reklam Departmanımıza Ulaşabileceğiniz Dahili Telefon ve E-Mail Adresleri ;
Reklam Departmanı Santral : 0212 368 62 00
Cihan Hatipoğlu / Reklam Satış Yönetmeni – chatipoglu@spectrummedya.com.tr 6263
Demet Gezici / Reklam Satış Yönetmeni – dgezici@spectrummedya.com.tr 6277
Sercan Karakaş / Sponsorluk Yönetmeni – skarakas@spectrummedya.com.tr 6278
Özlem Ataç / Rez.Muh.Grup Müd. – oatac@spectrummedya.com.tr 6266

Haber Merkezi
Çetin ERKER – cerker@spectrummedya.com.tr
Belgin TAYLAN – btaylan@spectrummedya.com.tr

2.061 Dinlenme


Ferhat