1
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 06 Ağustos 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi THM
 
 

Radyo Özgür

Radyo Özgür, ekim 2000 tarihinde bir grup yoldaşın kardeşlik, bağlılık ve sevgi bağlarını arttırmak ve tüm yurda yaymak amacıyla kurduğu bu güzide radyo aynı zamanda özgür düşünce ortamını geliştirmek, Anadolu’nun farklı ve güzel yanlarını herkese göstermek amaçlarını da taşıyor. Türküler bu radyoda farklı bir statüde bulunmakta ve farklı bir ruha sahipler çünkü burası Radyo Özgür. Geleneksel halk müziği ve halk müziğinde özgün yorumlar bu radyoda ağırlıklı olarak yayınlanmakta.

Radyo Özgür, türkü ve halk müziklerinin en güzel kanalıdır. Çok eski geçmişi ve derin tecrübeleri ile Radyo Özgür kullanıcıların ezgilerin notalarına dokunmalarını sağlıyor. Bir yandan dinleyicilerin ufkunu açarken her geçen gün arşivini de genişletmeye devam ediyor.

Bu yayınların dışında günün bazı saatlerinde diğer müzik türlerinin de yayınları olmakta. Aynı zamanda günde birkaç defa haber yayını, hava durumu ve önemli haberlerin acil yayını yapılmakta. Kültür- sanat etkinlik duyuruları ve söyleşilerinin de yapıldığı radyo günümüzde çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Doğru ve düzgün Türkçe kullanımını sorumlu yayıncılık anlaşıyı olarak gören Radyo Özgür, Ankara merkezli olmakla beraber pek çok ilden 108.0 frekansı ile yayın yapmaktadır.

Türkülerin yeniden yankılanıp hayat bulması, canlanması ve yayılması Radyo Özgür’ün en büyük kıvancı olmaktadır. 24 saatlik kesintisiz yayını aynı anda internet ve diğer platformlar üzerinden bizlere sunulmaktadır. Radyo Özgür dinlemek isteyenler radyoları haricinde bu sayfa üzerinden de canlı yayını dinleme imkanına ulaşabilmektedirler.


~ Reklamlar ~Radyo Özgür CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Özgür Favori Radyom OlsunRadyo Özgür Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Özgür Canlı Dinle

Frekans Bilgileri
Türkü ve Halk müziği severlerin severek dinlediği frekans Radyo Özgür İstanbul 108.0 FM bandı üzerinden canlı dinlenir.

İletişim Bilgileri
Adres: Ziya Gökalp Caddesi No:22/28 Kızılay/Ankara
Tel: 0312 435 26 46
Fax: 0312 435 16 52
Mail: info@radyoozgur.com.tr

5.068 Dinlenme


Ferhat