0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 23 Temmuz 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Haber
 
 

Radyo Trafik

Her gün İstanbul trafiğinde zaman geçirmek durumunda kalanlar için son derece ideal bir yayın politikasına sahip olan Radyo Trafik, yayın akışı boyunca çeşitli pek çok trafik haberlerine ve bilgilendirmelerine önemle yer vermektedir. Bu sayede gerek içeriği olarak gerekse de yayın akışı olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş olan radyo, farklı yayın akışı ile genel olarak trafik konulu program ve haberlere yer vermesinin yanı sıra Türkçe pop, slow ve yabancı pop müziklerine de yer vermektedir.

Radyo Trafik tüm bunlarla sınırlı kalmayıp, İstanbul halkının dahil olabileceği çeşitli sosyal aktivite ve organizasyonları da yayın akışı boyunca duyurmaktadır. Trafik haberleri sık sık güncelleyen Radyo Trafik FM, gün boyunca dinleyicisini bilgilendirmek adına çeşitli dj’ler ile gün boyu yol durumu programları yapılmaktadır. Bu programlarda İstanbul trafiği ve sosyal hayatı yer yönü ile ele alınarak, İstanbul ilinin belli başlı sorunlarına da bu doğrultuda değinilmektedir. Tamamen halkın talepleri doğrultusunda bir yayın politikası belirlemiş olan Radyo Trafik, İstanbul halkının sesi oluyor ve hem trafik hem de diğer sosyal konular da halkın sesini duyuruyor.

Özellikle İstanbul köprü trafiğini gün boyunca takip etmek isteyen dinleyiciler için son derece ideal bir yayına sahip olan Radyo Trafik, İstanbul ilinin 104.2 frekansındaki FM bandı üzerinde karasal yayınını gerçekleştirir. Radyo Trafik dinlemek için ise pek çok alternatif yayın dinleme seçeneği bulunmaktadır. Bunun için karasal yayınını yani 104.2 frekansını İstanbul’da dinleyebilir ve düzenli olarak sayfamız fmradyodinle.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Yani karasal yayın imkanı dışında, Radyo Trafik internet bağlantısı üzerinden de, online olarak sorunsuz bir şekilde dinlenebilir. Siz de hemen şimdi tıklayarak Radyo Trafik dinlemeye başlayabilir, İstanbul’un başlıca trafik haberlerini bu radyo sayesinde edinebilirsiniz.

~ Reklamlar ~Radyo Trafik CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Trafik Favori Radyom OlsunRadyo Trafik Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Trafik Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Trafik 104.2 frekansı ile İstanbul ve çevresinden dinleniyor.

İletişim Bilgileri
Telefon : CANLI RADYO: 0212 363 0414 / Şikayetleriniz: 0212 363 0475
Faks : 0212 3630400
E-mail : bilgi@radyotrafik.com
Adres : Çayırbaşı Mahallesi Hacı Osman Bayırı No : 65 Sarıyer / İstanbul

918 Dinlenme


Ferhat