0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 14 Ekim 2012 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Yabancı
 
 

Radyo Voyage

radyo-voyage-dinle
radyo-voyage-dinle

Radyo Voyage, İlk canlı yayınını ocak ayının 21 ci günü Doğuş Holding tarafından satın alınan Nostalji Türk’ün frekansı üzerinden başlayan, Türksat 3A uydusundan ve Bursa, İstanbul vilayetleri çevresinden radyo dinlenebilmektedir. Türkiye’nin ilk New Age, Ambient müzik yayını yapan güçlü radyo frekansıdır. Radyonun müzikal anlayışı ve yayın kimliği kendi kulvarında özel bir radyo olmayı amaç edinmiş, “dünyanın müziğine yolculuk” sloganıyla da bu özel amacının misyonunu siz değerli dinleyicilerimize aktarmayı hedeflediğini bariz bir şekilde belli edilmiştir. Radyo Marmara bölgesinde 107.4  frekansından Radyo Voyage dinlenilebilmektedir.

Müzikal kimliği ve kurgusuyla  Dünya müziğindeki uluslar arası etkileşimi gün yüzüne çıkaran Radyo Voyage ; Klasik Müzik eserlerinin sıra dışı, modern hatta deneysel yorumlamalar ile etnik alt yapılar dikkate alınarak “New Age”  türündeki müzikleri dinleyebilirsiniz. Günlük sıkıntılarınızdan kurtulmak istediğinizde keyifli ve huzurlu bir program dinlemek istediğinizde tercih edilebilecek radyoların başında gelir. Dinleyicilerinin de eşlik edebileceği  bir şekilde hazırlanan yayın programları, Ambient, Avant ClassicalEthnic JazzNew Age, Down TempoPop Classic, Gregorian Pop, Soundtrack ve World Music gibi ortak noktaları ‘yenilikçi farklı ve denemeci’ olan müzikal eserlere yer verilmektedir.


Radyo Voyage CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Voyage Favori Radyom OlsunRadyo Voyage Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Radyo Voyage Dinle

Programlar
Program : Gourment De La Musique ( Cumartesi 20:00 – 21:00 )
Salih SAKA ‘ dan lezzetli mi lezzetli bir müzik programı sizlerle ; Caz, funk, nova,  soul, latin caz ve bossa müzik türlerinin en popüler parçaları ile meydana getirilen mükemmel kaynak niteliğindeki radyo voyage dinleyicileri için keyifli bir program.

Program : Hayellere Yolculuk ( Cuma 18:00 – 20:00 )
Neslihan Yavuzer Behmuaras ‘ın hazırlayıp sunduğu ve  her cuma akşamı siz değerli dinleyenlerimiz ile buluştuğu dünyanın müziğine hayaller ile dolu bir yolculuk ve NewAge,Soundtrack,Abient,World müzikler bu programda sizleri bekliyor. Radyo Voyage dinleyin..

Radyo Voyage Frekans

Frekans Bilgileri
İstanbul: 107.4
Bursa : 93.8
Türksat 2a / 3a üzerinden 11054 h 30000 frekansı

İletişim Bilgileri
Telefon: (0212) 335 00 00
E-mail: [email protected]

Günlük stres ve koşturmacalardan bezdiniz mi? Mola vermek mi istiyorsunuz?, hayatınıza anlam katabilecek size keyfi ve huzuru tattırabilecek bir değişikliğe ihtiyaç duyuyorsan;  sizi hayallerinizle buluşturacak, dilerseniz yaptığınız işe sizi konsantre edecek, size yardımcı olacak, çevrendeki güzellikleri fark etmenizi sağlayacak işte bu radyo  Radyo Voyage dir.

Müzik çeşitliliğine ve yayın formatına yeni bir anlan yükleyen radyo, bir dj radyosu olmadıklarını adeta dinleyicilerinin dinlenme odaları, başka  bir deyişle hiç bir yerde hiç işitmedikleri müziği tatmadıklarına yardımcı olan özel müzik dünyalarıyız. Çünkü “Voyage”, 10 dan fazla değişik müzik tarzını bir arada topluyor ve kaynaştırıyor.

1.616 Dinlenme


Ferhat