0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 24 Eylül 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Radyo Zafer

Türkiye’nin ilk özel radyolarından biri olarak 1993 yılında Ahmet Zafer, kardeşi ve dostları tarafından kurulan Radyo Zafer her geçen gün artan popülaritesiyle günümüzde de yayınlarına devam ediyor.

Dinleyicilerinin isteklerini ve mesajlarını en kısa sürede yayınlayan, kendini dinleyicilerine göre yapılandıran ve hizmet için en uygun forma bürünen Radyo Zafer bu yüzden kendi dinleyici kitlesini yaratmış ve zaman içinde yerini sağlamlaştırmıştır. Ahmet Zafer kendisini radyosuna adamış ve radyosu artık hayatı olmuştur, onun en kıymetli varlığı olan radyosu onun yaşam biçimidir. Böyle bir aşk ve değerle her geçen gün en güncel parçalarla kendini yenilemekte ve rejenerasyonun radyolar için de olabileceğini bizlere göstermiştir.

Radyoda özgün müzik, arabesk, halk müziği, popüler sanat müziği gibi pek çok slow türde yayın yapılmakta ve pek çok programı olan Radyo Zafer’de dinleyiciler de çoğu zaman yayına dahil olmaktadır. Haber, hava durumu ve promosyonlu reklamları bulunan radyo sahip olduğu değerleri engin deneyimiyle harmanlayarak bize enfes bir tat ve müzik zevki sunmaktadır.

Malatya ve çevresinde yöresel radyo olarak kurulan, bölgesel olarak Radyo Zafer dinleyicisi 98.3 frekansından hala dinlenebilen radyo uzun zamandır internet üzerinden de 7/24 yayınına devam etmektedir. Resmi web sitesi üzerinden her türlü bilgiye, güncel haberlere , müzik kliplerine , video ve foto galerilere ulaşabilirsiniz. Radyo Zafer dinlemek için http://fmradyodinle.com/ bağlantısından Radyo Zafer araması ile mevcut radyomuzu canlı dinleyebilirsiniz.

~ Reklamlar ~Radyo Zafer CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Zafer Favori Radyom OlsunRadyo Zafer Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Zafer Dinle

Frekans Bilgileri
Radyonun karasal yayınlarını memleketimizin Malatya ili üzerinden 98.3 frekansı ile Radyo Zafer dinlenebilir.

İletişim Bilgileri
Şirket Adı : Zafer Kardeşler Basın Yayın Reklam ve Pazarlama A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı : Ahmet ZAFER
Adres:Fuzuli Caddesi No : 10/5 MALATYA
mail : zaferfm@hotmail.com / radyozafer@radyozafer.com
Telefon : 0422 325 83 20
ZAFER yaz boşluk bırak mesajını yaz 3969′a yolla

1.222 Dinlenme


Ferhat