0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 22 Temmuz 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Hareketli
 
 

Radyo Zeplin

Radyo Zeplin müzik yayını boyunca çok fazla adı duyulmamış fakat alanında, tarzında oldukça yetenekli bir şekilde kaliteli müzik yapan şarkıcı ve gruplara yer vermesi ile diğer radyolardan daha değişik bir konuma sahip olmuştur. Alternatif müzik tarzı ve şarkıcı arayanlar için en başarılı radyo olarak nitelendirebileceğimiz Radyo Zeplin, bir karnaval.com radyosudur. Karnaval radyoları kendi bünyelerinde sosyal radyo olarak sınıflandırılır. Bu nitelik sayesinde, dinleyiciler söz konusu radyonun yayın akışına dahil olur ve yayınlanacak olan şarkıyı pek çok şekilde belirler. Bu nedenle Radyo Zeplin gün boyunca daha çok dinleyicilerin seçtiği şarkılar doğrultusunda yayın yapmaktadır.

Farklı ve alternatif tarz müzikler dinlemek isteyenler için Radyo Zeplin tercih edilebilecek en başarılı alternatif müzik yayını yapan radyolar arasındadır. Bu sayede gün boyunca adını duymadığınız yeni sesleri ve şarkıları keşfetmeye de başlayabilirsiniz. Üstelik bir karnaval radyosu olması sayesinde sen de yayına dahil olarak, kendi favori şarkılarını yayın boyunca listede yükseltebilir ve çalınmasını sağlayabilirsin. Bu sayede istediğin tüm şarkıları gün boyunca dinlemen ve tüm dinleyicilere de dinletmen mümkün. Hem farklı müzik tarzı seçenekleri sunması açısından hem de bir sosyal radyo olması açısından radyo zeplin dinleyicisine her zaman için tercih edilebilir bir radyo olma özelliğini kazanmıştır.

Sizler de radyo zeplini dinlemek istiyorsanız, tek ihtiyacınız olan internet bağlantısıdır. İnternet bağlantısı sağlanan bir bilgisayar sistemi üzerinden radyo zeplini kolay ve sorunsuz bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz. Bununla birlikte sosyal radyoya yine internet aracılığı ile sağlayabilir ve istek şarkılarınızı da yayın boyunca, gün içerisinde roketleyip yayına gönderme şansını elde edersiniz. Hatta sevdiğiniz şarkıyı yayına göndermekle kalmayıp, çalan şarkıyı beğenmediğinizi göstermek amacı ile eksileme seçeneğiniz de mevcuttur.

~ Reklamlar ~Radyo Zeplin CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Radyo Zeplin Favori Radyom OlsunRadyo Zeplin Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Radyo Zeplin Dinle

Frekans Bilgileri
Bu karnaval radyosunun da henüz frekanslı bir yayını bulunmamaktadır. Bu nedenle radyo sadece internet sitelerindeki canlı radyo dinleme sitelerinden online dinlenebilmektedir.

İletişim Bilgileri
Adres : Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Ulaşmak İçin : iletisim@karnaval.com
Reklam İçin : reklam@karnaval.com

3.415 Dinlenme


Ferhat