0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 12 Mart 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Slow
 
 

Romantik Radyo

Romantik radyo 1993 yılında kurulan ve İzmir merkezli yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yayın frekansı Frekansı 101.0′dır. Radyo Yeni Asır gazetesi bünyesinde bulunmaktadır. Radyonun genel tarzı slow yabancı müziktir. İnsanı yormayacak bir tarz olması sayesinde oldukça uzun süre kesintisiz canlı dinlenme konusunda geniş bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır. Siz de gün boyu işlerinizi hallederken arka fonda sakin bir şekilde slow parçalar dinlemek istiyorsanız sitemiz aracılığı ile Romantik radyoyu dinleyebilirsiniz.
Sitemizde bulunan Romantik radyo dinle seçeneği sadece kişiler tarafından değil kafe tarzında insanlara hizmet veren işletmeler tarafından da tercih edilmektedir. Hazırlanan şarkı listelerinin zenginliği o kadar fazladır ki bir parçanın tekrar çalınması haftalar sonra gelebilir. Tabi özel durumlar ve özel parçalar için bu duruma istisna eklenip parçalar daha sık çalınmaktadır. Romantik radyo 2004 yılında RAYAD tarafından ” İzmir’ in en çok dinlenen yabancı müzik kanalı ” ödülünü almıştır.
Radyonun sloganı aşkın frekansıdır. Genel olarak bu yönde seçilen parçalar da radyo dinleyicilerin kesintisiz olarak bu radyoyu dinlemesine etki etmektedir. Sağlam bir dinleyici kitlesinin olmasının bir başka nedeni ise genelde önceliği müziğe veren bir radyo olmasıdır. Herhangi bir şekilde parçalar djler tarafından yorumlanmaz. Bu da sadece müzik dinlemek isteyen dinleyicilerin çok hoşuna gitmektedir. Yine bu tarz bir yayın yapmaları kafe gibi yerlerde bu radyonun yayınının dinletilmesine örnektir. Romantik radyo listesi siz değerli dinleyicilerin istediği parçalar göz önünde bulundurularak özenle hazırlanmaktadır.
Romantik radyoda son derece duygusal parçalara yer verilip sizlerin aşka verdiğiniz değeri şarkılarla yansıtmanıza yardımcı olunmaya çalışılmaktadır. Bunu tam olarak verebilmek için parça yelpazesi oldukça geniş tutulmaktadır. Daha önce de yabancı slow parçalar çalındığını söylemiştik. Ancak üstünde durarak belirtmek istediğimiz konu ise yabancıdan kastımız sadece İngilizce sözlü parçalar değildir. Fransızca İspanyolca gibi değişik dillerde parçalara da yer verilerek aslında radyoyu dinleyenlerin sözden çok duyguyu yakalamaları beklenmektedir. Zaten bu konunun bilincinde olan devamlı dinleyicileri de bu tür parçalardan sözlerini anlamasalar bile duygularını çekip içinden alabilirler. Siz de bu zevke ortak olmak istiyorsanız sitemizde yer verdiğimiz Romantik radyoyu takip ediniz. Sitemiz bu konuda sizlere yardımcı olarak radyonun yayınlarını direk olarak almanızı sağlamaktadır.
Radyonun en çok dikkat ettiği konu da parça listeleri oluştururken eski parçalara ağırlık vermesidir. Çünkü genel tarzı bakımından slow aşk parçaları çalan radyo insanları etkileyen parçaların yeni çıkan hit parçaların aksine hatırası olan eski parçalar olduğunun bilincindedir. Bu düşünceyle sık sık çalınan eski parçaların birinde mutlaka sizde de bir hatırası olan parçaya rastlarsınız.

~ Reklamlar ~Romantik Radyo CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Romantik Radyo Favori Radyom OlsunRomantik Radyo Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Romantik Radyo Frekans

Frekans Bilgileri
Romantik Radyo İzmir Frekans: 101.0

İletişim Bilgileri
Turkuvaz İzmir Gazete Dergi Basım Yayım A.Ş.
Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 Çankaya 35210
Tel: 0 232 441 50 00
Fax: 0 232 446 42 22
info@romantikradyo.com.tr

2.059 Dinlenme


Ferhat