0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 20 Nisan 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Pop
 
 

Romantik Türk

Romantik Türk dinleyicileri hit olan ve en çok dinlenen şarkıları 103.4 frekansında dinleme imkanı bulmaktadır. Programların dolu dolu geçmesi ve istediğiniz şarkıları rahatlıkla dinleyebileceğiniz bir radyodur. Özellikle yalnız olanların, duygu yoğunluğundan bir türlü çıkamayanların tutkunu olduğu frekansı siz de dinleyerek ruhunuzu dinlendirin.

Romantik Türk, 14 Şubat 2005 yılında İzmir’de yayına başlamıştır. Türkçe popüler müzik yapan radyoda gerek programlar olsun gerekse canlı yayın bağlantıları olsun Türkçeyi en doğru şekilde dinleyicilerine aktarmayı amaçlamaktadır. Türk pop müziğinde bulunan slow şarkıları haricinde, nostalji ve alternatif rock müzik türündeki yayınlara da yer vermektedir. Romatik Türk FM yayınlarını %60 pop, %30 nostalji, %10 alternatif rock müzikal çeşitliliğinde seyir etmektedir. Alternatif Rock Yayınlarında yaptıkları programlar sayesinde radyo Romantik Türk dinleyicileri hem keyifli vakit geçirmekte, hem de duygusal anlar yaşamaktadır. Romantik şarkılar haricinde dinleyicilerin sıkılmaması adına hareketli parçalarda yayınların da yer vermektedirler. Dinleyici kitlesini oluşturmuş ve programlarında ki başarılarından dolayı her geçen gün geniş kitlelere ulaşmayı amaçlayan bir çalışma içerisinde kaliteli bir yayın yapmaktadırlar. Romantik şarkıları dinlemeye başladığınızda uzun zamandır duymadığınız ve anılarınızı hatırlatacak şarkıları da programlarda dinleyebilir duygu dolu anlar yaşayabilirsiniz. Alanında ilerleyebilmek için teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Yayın için kullandıkları teknolojik aletlerini geliştirmek için yıllık gelirinin bir bölümünü yatırıma ayırarak, dinleyicilerine en üst teknoloji aletleri sayesinde kaliteli müzik keyfini yaşatmaktadır. Bu anlamda kurumsal ve teknolojik yönden kendini yenilemesi, dinleyici kitlesinin artmasıyla aynı orandadır. Anlarınızı keyiflendirmek adına, geçmiş zamanda belki de unutulmaya yüz tutmuş şarkıları dinleme keyfini bu 103.4 Romantik Türk frekansını dinleyerek yaşayın.

Romantik Türk Radyo yayına başladığından itibaren çizgisinden hiç şaşmamış, müzikte ki kalitesini dinleyicilerine her an ulaştırmayı hedeflemiştir. Evinizde, iş yerinizde veya aracınızda seyahat ederken kaliteli müzik dinleme keyfine ulaşın ve size anılarınızı hatırlatacak parçalara bu frekans ile eşlik edin.

~ Reklamlar ~Romantik Türk CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Romantik Turk Favori Radyom OlsunRomantik Turk Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Romantik Türk Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Romantik Türk FM İzmir’in en yüksek tepelerinden olan Yamanlar Karatepe mevkinde Romantik Türk radyosuna ait arazi içindeki 50m yüksekliğinde anten kulesi ve 5 Kw. lık kapasite ve yayın gücü ile İzmir ve Ege Bölgesine 103.4 FM frekans bandından yayın yapmaktadır. 103.4 frekansını açtığınız zaman stereo net ses dinlersiniz. Farklı frekansların yayınları karışmaz, her şarkıda seviye ve kalite değişmez.  Radyoyu şuan bulunduğunuz siteden dinliyor iseniz özel RDS sistemli bir  “fm radyo dinle player” ile online kontrollü RDS (Radio Data System) sayesinde çalan şarkıyı arkadaşlarınıza soracağınıza ekranınızda görebilirsiniz.

Romantik Türk irtibat

İletişim Bilgileri
RADYO 103.4 ROMANTİK TÜRK FM İZMİR
Adres: 1583 / 2 Sok. No: 6 / C B-Blok Kat: 2 D: 8 Manavkuyu-İZMİR
Telefon: 0232 461 62 72 – 0232 435 85 77
Faks: 0232 461 68 25
E-Mail: info@romantikturk.com.tr

2.302 Dinlenme


Ferhat