0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 12 Haziran 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi TSM
 
 

TRT Radyo 4

TRT Radyo 4, 103.4 frekansından yayın yapan ve yayınlarında sadece Türk Sanat Müziği kategorisindeki şarkılara yer veren bir radyo istasyonudur. FM frekansı üzerinden yaptığı kaliteli yayınlarını internet üzerinden de sürdüren Trt Radyo 4 dinleyerek Türk Sanat Müziğinin en popüler şarkılarına ulaşabileceksiniz. TRT kalitesiyle evlerinize, iş yerlerinize, araçlarınıza kadar gelen TSM şarkıları artık internet sayesinde her zaman yanınızda olacaktır.

Trt Radyo 4, Türk Sanat Müziği dinlemekten zevk alanlar için en güzel ve en çok sevilen şarkıları yayınlamaktadır. Gün içindeki yayın akışında özellikle sevilen ve çok dinlenen şarkılara yer vererek dinleyici kitlesini memnun etmektedir. Türk Sanat Müziğinin saz semaileri, longalar, peşrevler, sevda dolu şarkıları, keman taksimleri eşliğindeki sanat musikisi dinlemenin muhteşem keyfini Trt Radyo 4 ile çıkarın. Dünden bugüne ses ve saz ustalarımızın seslendirdiği şarkılar eşliğinde kendinizden geçeceksiniz. TRT kurumunun geniş arşivinde bulunan Türk Sanat Musikisi şarkılarından oluşturulan müzik listelerinin yayınlandığı programları dinlemek apayrı bir zevk halini almaktadır. Şimdiye kadar hiç duymadığınız bir sesin seslendirdiği güzel bir şarkı eşliğinde anılarınızı tazeleyebilirsiniz veya çok ünlü birinden çok eskilerde kalmış bir şarkıyı dinleyebilirsiniz. Yayınlarındaki kaliteye programlarında sunduğu ekstralarla katkıda bulunan Trt Radyo 4, Türk Sanat Müziğinin belki de son temsilcisi olan radyodur. Her bir şarkıda hissedilen tüm duyguların esiri olmaktan kendinizi alamayacağınız yayın politikasıyla Trt Radyo 4 kendini dinleten radyodur.

Trt Radyo 4 dinlerken üzüntüyü, sevinmeyi, ağlamayı, gülmeyi, yerinden kalkıp oynamayı yayınlanan Tük Sanat Müzikleri sayesinde tekrar yaşayacaksınız. Her bir şarkının içinde barındırdığı tüm duygusallıkları en ince haline kadar içinizde hissedeceksiniz. Türk Sanat Musikisi denildiğinde akla gelen hemen her sanatçının seslendirdiği şarkıları keyifle Trt Radyo 4 farkıyla dinleyin.

~ Reklamlar ~TRT Radyo 4 CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
TRT Radyo 4 Favori Radyom OlsunTRT Radyo 4 Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Trt Radyo 4 Dinle

Frekans Bilgileri
TRT Radyo 4 frekansı 103.4 ‘tür.

Diğer TRT Yayınları
TRT RADYO 1 FM 93.3
TRT RADYO 2 FM 88.0
TRT RADYO 3 FM 91.2
TRT RADYO 4 FM 103.7
TRT Radyo Haber FM 105.6
TRT Nagme FM 102.8
TRT Türkü FM 98.6

Trt Radyo 4 irtibat

İletişim Bilgileri
TRT Genel Müdürlüğü
Telefon Santrali : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

1.938 Dinlenme


Ferhat