0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 15 Nisan 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Rap
 
 

Türk Rap FM

TÜRK RAP FM, Türkiye’nin en çok dinlenen tek rap radyosu olarak dinleyicilerinin ne istediklerini çok iyi bilmekte ve yollarına dinleyici temsilcilerinin yönlendirmesi ile devam etmektedirler. Radyo 7/24 Türkçe Rap Radyosu adı ile HAKAN ALTUNTAŞ ve arkadaşlarının yardımı ile 2010 Aralık ayında tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile yayın hayatına başlamıştır. O günden günümüze kadar çizgisinden hiç çıkmadan radyo dinleyici kitlesini her geçen gün geliştirmeyi amaçlamışlar ve bu doğrultuda hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden yayınlarını sürdürmüşlerdir.

TÜRK RAP FM, özellikle hareketli müziği bünyesinde bulunduran ve gençlerin rap müziğine olan tutkusuna bir cevap olarak her daim yanlarında olduklarını hissettirmişlerdir. Günümüzün hit parçalarını yayınlarında yapmış olduğu programlarda dinleyicilerine ulaştıran radyo büyük bir kitle tarafından keyifle dinlenmektedir. İnternet bağlantısı olan yerlerde bilgisayarınızdan da kolayca dinleyebileceğiniz radyo her zaman sizin sesiniz olmaya devam edecektir. Türkiye de birçok rap radyosu vardı fakat en çok dinlenen rap radyo olma özelliğine sahip olan radyo alanında öncü niteliktedir. Evlerinizden, iş yerlerinizde bilgisayarınızdan dinleyebileceğiniz radyo sayesinde istediğiniz mesajı ve yorumu bırakabilir ve sevdiğiniz kişilere şarkı hediye etme imkânı bulabilirsiniz. Özellikle rap müziğinin gelişen konularını, haberlerini, en son çıkan hit parçaları bu radyo sayesinde öğrenebilirsiniz. Türk Rap Fm yayınlarında en iyi rap gruplarını da programlarında konuk eden radyo özellikle rap dinleyici kitlesinin gönlünü fethetmiş gruplar hakkında her şeyi bu radyoyu dinleyerek öğrenebilirler. Canlı bağlantılar ile de programa katılma şansını da yakalayabilirler.

TÜRK RAP FM Türkiye’ de en çok rap müziğin çaldığı ve dinlenen radyo olma özelliğini ilk önce siz özel dinleyicilerine daha sonra çizgisinden hiçbir zaman çıkmamasına bağlamaktadır. Son yıllarda tüm radyolar değişikliğe giderken Türk RAP Radyo her daim olduğu gibi kalitesinden ödün vermemiştir.

~ Reklamlar ~Türk Rap FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Türk RAP FM Favori Radyom OlsunTürk RAP FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Türk Rap FM Dinle

Frekans Bilgileri
Türk Rap FM bir internet radyosudur ve sadece internet üzerinden canlı dinlenebilmektedir. Türk Rap FM dinlemek için sayfamızı sıkça ziyaret edebilir, Türk Rap FM flash player ile Turkish rap dinleyin. Türk Rap FM frekanslı bir yayına geçtiğinde frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Hakan Altuntaş (turkrapfm.net@hotmail.com)
Alican Karagöz (alicankaragoz@turkrapfm.net)
Özkan Yılmaz (zatibednam@turkrapfm.net)
Aykut Zebek (kisraiyan@turkrapfm.net)

1.687 Dinlenme


Ferhat