0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 14 Ekim 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi TSM
 
 

Uludağ FM

Uludağ FM ile bildiğiniz gibi Türk musikisi ve klasikleri her yaş ve kesimin dilden düşüremediği, tutku ile bağlandığı ve dinlemeyi sevdiği bir müzik tarzıdır. Bizde sektörde böylesine önemli bir boşluğun olduğunu fark ederek sizlere Uludağ FM olarak Türk musikisi dinletmek için hizmet sunmaya karar verdik. Başta Bursa olmak üzere, ülke ve dünya gönlünde memleket ve sıla hasreti çeken herkesin evine konuk olduğumuzu belirtmek isteriz. Kaliteli, seviyeli ve üst düzey teknoloji özelliklerine sahip cihazları ile sizlere dijital ses kalitesi olarak en yüksek ses performansını sunan radyomuz, programları ve yayın akışı ile de vazgeçemeyeceğiniz bir tutku olmaya devam edecektir.

Aynı zamanda canlı Uludağ FM dinleyebilmeniz için sizlere internet sitemizi hazırladığımızı ve sunduğumuzu da belirtmek isteriz. Artık online platform üzerinden bize son derece kolay bir şekilde dünyanın her yerinden ulaşabilir ve istediğiniz zaman size huzur ve keyif veren tüm musiki parçalarını anında dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin içeriğinde bizlere isteklerinizi iletebileceğiniz numaramızı da görmüş olacaksınız.

Uludağ FM dinle seçeneğini net ortamında sizlere sunmayı başaran firmamız, her geçen gün kendini daha da yenilemek ve geliştirmek için hiç ara vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde musikinin günümüz ve geçmişe ait tüm parçalarına kulak vermek için bizi tercih etmenizin yeterli olacağını belirtmek isteriz.

~ Reklamlar ~Uludağ FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Uludağ FM Favori Radyom OlsunUludağ FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Uludağ FM Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Uludağ FM Bursa’nın karasal frekansı ; 91.7 ‘dir.

uludağ fm

İletişim Bilgileri
Mudanya Yolu No:317 Nilüfer / BURSA
Tel: 0224 242 72 00 Faks: 0224 242 72 15

2.662 Dinlenme


Ferhat