0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 26 Mayıs 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Arabesk
 
 

Vizyon Türk

Vizyon Türk radyo yayınlarında müziğin insan ruhuna katkılarını ve müziğin gıda görevini hissetmek mümkündür. Arabesk türündeki en damar ve hit olmuş şarkıların yer aldığı programlar ve yayın stratejisi sayesinde insan yaşamının her ruh halini yansıtan şarkılara eşlik edeceksiniz. Vizyon Türk radyoda dinlediğiniz şarkılarda kimi zaman gülecek, kimi zaman mutlu olacak, kimi zaman da hüzünleneceksiniz.

Vizyon Türk radyoda yayınlanan damar şarkılar sayesinde kendinizi müziğin içinde hissedeceksiniz. Çok kaliteli ve son teknoloji ürünü olan yayın ekipmanları sayesinde son derece iyi bir müzik yayını yapılmaktadır. Vizyon Türk radyo dinledikçe vazgeçemediğiniz bir radyo istasyonu olduğunu fark edeceksiniz. Aşk duygusunun en iyi şekilde yansıtıldığı şarkıları dinlerken kendi duygularınızla kıyaslama yapacaksınız. Aşkın getirdiği ayrılık, hüzün, sevinç, mutluluk gibi hisleri, arabesk şarkıların o damar yapısında bulup kendinizi başka diyarlarda hissedeceksiniz. Vizyon Türk radyoyu 106.6 frekansı üzerinden veya internet ortamından da kesintisiz olarak dinleme olanağı sunulmaktadır. Her geçen zaman içinde kendini yenileyerek dinleyicinin istekleri doğrultusunda yayın politikası geliştiren Vizyon Türk radyodaki yayınlanan programlar da çok kalitelidir. Program sunucularının samimiyeti, içtenliği ve düzgün Türkçeleri ile yaptıkları programları dinlemekten kendinizi alamayacaksınız. Arabesk müzik dinlemeyi sevenlerin uğrak yeri olan Vizyon Türk FM, beğenilmeyi hak edecek yayınlar yapmaktadır. Radyoyu dinlerken kendinizden de bir şeyler bulabileceğiniz arabesk şarkıların insanı alıp uzaklara götüren müziğini kalbinizde hissedeceksiniz. İnterneti kullanabileceğiniz her ortamda sitemiz fmradyodinle.com’da yer verdiğimiz bu radyoya ulaşma ve dinleme imkanına da sahipsiniz.

Vizyon Türk radyoda en iyi ve en başarılı arabesk şarkı söyleyen sanatçıların seslendirdiği şarkıların eşsiz tınılarını dinlerken kendinizi müziğin akışına kaptırmamanız olanaksızdır. En damar arabesk şarkılardan oluşan yayın listelerini dinlemek bile apayrı bir keyif olmasını sağlayan Vizyon Türk dinleti radyosudur.

~ Reklamlar ~Vizyon Türk CANLI YAYIN
radyo dinle
Radyo Dinle
Vizyon Türk Favori Radyom OlsunVizyon Türk Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle ‘diğiniz bu sayfanın radyo yayını çalışmıyor ise iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı içeriklere yer verilmez. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde lütfen bize bildiriniz. Canlı yayınların sorumlulukları yayını gönderen radyolara aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapamassınız. Canlı radyo dinle sitemizde tercihen radyo dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz.~ Reklamlar ~Radyo Dinle

Canlı radyo dinle sayfamız; bölgesel, ulusal ve yerel frekanslı radyolar ile beraber artık tek bir sitede “http://canliyayinradyolar.com ‘da toplanıyor. En iyi radyo dinle seçenekleri ile bilgisayarınızdan, ipad, iphone ve android cep telefonu ile radyo dinleyeceksiniz.


Vizyon Türk Dinle

Frekans Bilgileri
Radyo Vizyon Türk 106.6 frekansından karasal yayınlarını yöresel ve arabesk müzikler ile gerçekleştirmektedir.

İletişim Bilgileri
Tel : 0212 580 52 52 – 0212 624 97 77
E-Mail : info@vizyonturk.com.tr
Adres : Telsiz Mah. Birlik Cad. No:2 Kat:4 Küçükçekmece – İstanbul

2.080 Dinlenme


Ferhat