0
Radyo Frekans Bilgilerinin Güncelleme Tarihi; 26 Eylül 2013 - Yazar Ferhat - Yayın Kategorisi Dini
 
 

Yıldız FM

yıldız fm
yıldız fm

Yıldız FM 2000 yılının başında kurulan, İzmir ve çevre illerde bölgesel olarak 105.3 frekansından dinlenebilen ve uzun zamandır internet üzerinden de pek çok platformda dinlenilebilmektedir.

Yıldız Fm bölgesinde her kesimden pek çok dinleyiciye sahip olmakla beraber çoğu kullanıcısının tabiriyle “Yıldız Fm dinleyerek hayatlarındaki tüm eksiklerin yok olduğunu” hissetmeye başlamışlar. Radyo İzlemi Araştırma Kurumu tarafından her yıl yapılan araştırmalarda bölgesel dalda 3. , kendi dalında bölgesinde 1.’dir.

Yıldız Fm her yıl geleneksel olarak dinleyicilerinin kuruluş yıl dönümünde toplanacağı festivaller yapmakta ve binlerce dinleyici sevdiği sanatçıları buralarda canlı olarak dinlemektedir.

Yayın türü ağırlıklı olarak dini, tasavvufi, özgün müzik ve benzeri türlerde olmaktadır. Karasal yayında ağırlıklı olmakla birlikte sitemiz http://fmradyodinle.com adreslerinden de dinlenilebilmektedir. Web sitesinde güncel haberler, güncel takip için yayın akışı ve promosyonlu bölgesel reklamlara sahiptir. Ayrıca sıkça Mehmet Bozdağ şiirleri yorumlanır. Böylece dinleyen kitle için hem huzur dolu saatler, hem de kazançlı alışverişler ve avantajlar sunmaktadır.

Radyoda zaman zaman ‘huzur dolu’ hikayeler ile dinleyicilerine unutulmayacak mutluluklar tattırmaktadır.

2010 yılında program çeşitliliğini arttırma amacı güderek pek çok yeni politika geliştirdi. Sivil toplum kuruluşları ve kamu spotlarına da gereken önemi vererek toplum arasındaki itibarını arttırmış oldu.

Yıldız Fm dinleyicilere özgü profil ve erişim imkanı, istek/şikayet ve öneri hattı, canlı yayın hattı ve reklam verenler için de diğer alternatiflerden farklı bir yapıya sahip olarak bölgesel radyoların arasından sıyrılarak zirveye tırmanıyor.

Yıldız FM CANLI YAYIN
radyo dinle
Yldz FM Favori Radyom OlsunYldz FM Favori Ekle
-Playerı sitene ekle
-Mini mode

dinleti

Radyo dinle sitemiz siz değerli dinleyicilerimiz için yayın ve frekans adresleri devamlı düzenli olarak güncellenmektedir. Dinleyemediğiniz radyo yayınlarını biza iletişim adreslerimizden yazarak bildirebilirsiniz. FM & Radyo dinleme sitemizde telif haklarına aykırı bir içerik yoktur. Şuan dinlemekte olduğunuz yayında telif hakları ile ilgili problem görüldüğü takdirde ilgili radyo yayını durdurulur ve sorumluluk ilgili radyoya aittir. Sayfamız fmradyodinle.com sitesinde asla müzik indirme işlemi yapılamaz. Canlı radyo dinle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Yıldız FM Dinle

Frekans Bilgileri
Dini yayınlar gerçekleştiren Yıldız FM İzmir 105.3 frekansında barınmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres : 2538 sk No: 26/k.5 Mersinpınar – Konak / İzmir
Telefon : 0232 456 44 44(pbx)
[email protected]

Teknik sorunlar için :
[email protected]
0232 456 07 00

İş başvuruları için :
[email protected]

1.175 Dinlenme


Ferhat